banner62
BİST
8.213,76
ALTIN
1.648,57
DOLAR
27,32
STERLİN
33,22
EURO
28,82

2023 yılı burçlara genel bakış

Astrolog Ezgi Emir, 2023 yılında burçlara genel bakış ve beklenenleri yorumladı

Yeni Dersim
Yeni Dersim
31 Aralık 2022 Cumartesi 13:58
2023 yılı burçlara genel bakış

2023 astrolojik olarak çok önemli bir yıl olacak çünkü yavaş hareket eden tüm gezegenler burç değiştirecek; Jüpiter Boğa, Satürn Balık ve hepsinden önemlisi Plüto Kova dönemlerini göreceğimiz bir yıl olacak. Merkür bu sene Toprak grubunda retro hareketini yapacak. Venüs ise ateş grubundan Aslan burcunda retro hareketini yapacak. Değişim ve değişimin önce, revizesi ve sonrasında sabitlenmesi açısından ilginç bir yıl yine bize bekliyor.

2023 yılı tüm burçlar için enerji ve dinamizm dolu olacak. Fırsatlar her yerde olacak. Bu yıl hem kişisel hem de profesyonel olarak yeni, dinamik ve olumlu deneyimler getirecek. Özellikle 2023 yılın son çeyreği; bireysel ve dünya çapında fiziksel ve duygusal bir iyileşme dönemi olacak.

Ne yazık ki 2023 yılı Merkür Retrosu ile başlayacak, bu durum kişisel ve sosyal ilişkiler üzerinde büyük etkisinin yanı sıra, iletişim yönü üzerinde de etkili olacak. Hem sözlü hem de yazılı iletişim ve müzakere becerileri etkilenecek. Merkür Retrosu 18 Ocak'ta sona erecek.

13 Ocak 2023 tarihinden itibaren Mars, İkizler burcundaki geri hareketini sonlandırırken, burçlar davranışlarında, enerjilerinde ve ilişkilerinde bazı değişiklikler hissedecekler. İkizler' de ilerlemeye başlayacak Mars, bizi çevremiz ve diğer insanlarla doğrudan etkileşim haline geçmemizi sağlayacak. 2023 yılında Koç ve Terazi burçları;  bir arkadaşlık, ilişki veya iş ortaklığına dahil olma ihtimali en yüksek burçlar olacak. Ayrıca 2023 yılı özellikle yükselen Balık ve yükselen Koçlar için çok çok önemli, şanslı ve bereketli bir yıl olacak.

Venüs, 03 Ocak'ta Kova burcuna geçmesiyle, evrensel enerji ve sevgiyi yaşamlarımıza getirecek.  Bu sayede Ocak 2023, özellikle Ateş burçlarının (Koç, Aslan ve Yay) için iş ve kariyer hayatlarında problem ve sıkıntılardan kurtulmasını ve ferahlamasını sağlayacak. 

Ocak, Şubat ve Mart aylarında özellikle Su burçları (Yengeç, Akrep ve Balık) da maddi sıkıntılardan kurtulacak ve para biriktirmeyi başaracaktır. 

Toprak burçları olan - Boğa, Başak ve Oğlak için daha zor zamanlar olacak. Genelde toprak grupları yeni ve pahalı projelere başlamak istediklerinde tökezlerler. 7 Ocak'taki Yengeç Dolunayı, büyük miktarda para, iyiliklerden para veya önemli bir statü getirecek. 

2023 yılında hava grubu burçları İkizler, Terazi ve Kova için çok şanslı olacak.  Bu üç burç; zenginlik, evlilik, mutluluk ve iş istikrarı yaşayacaklar. 

Venüs, Merkür, Mars, Jüpiter ve Satürn'ün 2023'te yapacağı retro hareket tüm burçlar üzerinde etki yaratacaktır. Hayatlarımızda belirsiz olay ve durumlarla uğraşmak zorunda kalacağımızı gösteriyor. 

Özellikle Haziran ve Temmuz aylarında Jüpiter ve Venüs gerilemesi burçları profesyonel ilişkileri ve kariyerleri yeniden değerlendirmeye, daha iyi kazanç için başka çözümler bulmaya ve önceliklerini değiştirmeye zorlayacak.

2023 yılı bizi özellikle; maddi durumlarımız, aile bütçemiz ve modern para biriktirme yöntemleri konusunda daha dikkatli olmamız konusunda uyarıyor.

16 Mayıs’ a kadar Jüpiter Koç burcunda olacak. Fırsatlar birbiri ardına gelecektir. Koç, eylem, inisiyatif, cesaret, kararlılık, yoğunluk anlamına gelir. Koç, bir şeyleri var etme, başlatma ve gerçekleştirmekle ilgilidir.

2023 YILI KOÇ BURCU

Koç burcu, hayatlarının her alanında fırsatlarla dolu verimli bir yıl geçirecek. İster kariyer, ister aşk, ister ömür boyu sürecek ilişkiler olsun, tüm bu yollarda büyük başarı onları kucaklayacaktır. Çevrelerindeki insanlar için yeni sorumluluklar almayı öğrenecekler ve yeni bir romantik partner bulacaklar. Finansal iniş çıkışlar olacak ama yılsonunda her şey düzene girecek. Keyif için yolculuklara çıkacaklar ve sonunda yeni bir benlik bulabilirler. Özellikle ikinci yarıda sağlık sorunları sona erecektir. 2023 koçlar için gayet dolu dolu, tatmin edici olmayı vaat ediyor.

2023 yılında ani değişimlerin çok az olduğu veya hiç olmadığı bir yıl olacak. Hala eksiklikleriniz var, ancak beklenmedik şokların veya aksaklıkların meydana gelme olasılığı son yedi yıla göre çok daha düşük. 2023'te iki davranış biçimi sizin için çok önemli olacak. Bunlardan en önemlisi, sorumluluk alma ve hayatınız hakkında daha olgun olma ihtiyacı.

Hedefleriniz konusunda ciddi olmanın zamanı geldi. Başladığınız konuları sonuna dek tamamlayarak, başarmaya çalışın. Zorlanınca ya da engellerle karşılaşınca kaçma dürtüsünden vazgeçin. Gerçekçi olmayan hedefler ve büyük planlar yerine, kapasiteniz doğrultusunda yerine getirebileceğiniz sorumlulukları üstlenin. 

KOÇ burcu 2023'te aşkı bulacak mı? Evlilik var mı? Evlilerde ki durum? 

Koç burcu 2023 yılında, aşkta sayısız fırsat elde edecek. Konu aşk olduğunda, yılın ilk yarısı Koç burcu için gerçekten özel. Aşk ve maddi alanlarda kuvvetli güzel gelişmeler yaşatacak. 2023'te aşk hayatınızda yeni bir sayfa açılacak. Bekarsanız, özellikle Nisan ayında değişimi başlatmak için iyi bir yıl. Çiftler ise genel olarak yaşamda daha fazla amaç bulmak isteyecek ve ilişkilerini ciddiyete taşımak ve aile büyütme kararı alabilirler. 

Yılın başında başkalarına ne söylediğinize dikkat edin, ancak yıl ilerledikçe ilişkileriniz pürüzsüz hale gelecektir. Evli değilseniz, bu yıl evlenebilirsiniz. Aile üyelerinin tam desteğini alacaksınız.

KOÇ burcu 2023'te kariyer hayatları nasıl olacak? 

Kariyer açısından yeni bir şeye başlamanın zamanı geldi. Nisan-Haziran ortası özellikle verimli olacak. Kariyerinizi ve statünüzü değiştirmek için fırsatları kollayın. Yeni yollarda kat ettiğiniz ilerlemeyle kendinizi bile şaşırtabilirsiniz. 

Yılın başında biraz belirsizlik ve kafa karışıklığı olacak, ancak ikinci yarısında iş, kariyer ve para konularında başarıya ulaşacaksınız. Bu süre zarfında, iş yerindeki itibarınızı artıracak tüm görevlerinizi belirlenen süreden önce tamamlayacaksınız. Kendinize olan güveniniz artacak ve çalışmanız takdir edilip onurlandırılacaktır. Mali kazançlar ve mülk de dahil olmak üzere kazançlar yüksek olacaktır.

KOÇ burcu 2023'te sağlık durumları nasıl olacak? 

Nefes alma sorunu, göğüs sorunları, tıkanıklık ve eklem ağrılarının kötü etkilerini yaşayabilirsiniz. Kalp ve damar sorunu olanlar, son derece dikkatli olmalı ve ilaçları sürekli yanlarında bulundurmalıdır. 

Eylül 2023'e kadar sağlık konularında problemler yaşayabilirsiniz. Stresten uzak durmaya, sağlıklı beslenmeye ve egzersiz yapmaya çalışın.

Önemli zaman dilimleri: Aşk, evlilik, para için:

Genel anlamda 16 Mayıs’a kadar Jüpiter Koç burcunda seyredecek, dolayısıyla bu zaman sürecinde Koç burçlarına birçok alanda fırsatlar sunacaktır.

5 Yıldızlı dönem: 20 Şubat - 17 Mart, 5 Haziran - 22 Temmuz 

4 Yıldızlı dönem: 3 Ocak-27 Ocak, 11 Nisan- 7 Mayıs, 8 Kasım- 04 Aralık 

3 Yıldızlı dönem: 22 Temmuz - 05 Eylül Venüs Aslan Retrosu dönemi. Burada dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni girişimler ve yeni başlangıçlardan ziyade elinizde bulunan ya da devam eden işler üzerindeki iyileştirmelere ve güncellemelere odaklanmalısınız.

Genel anlamda en iyi aylar: Nisan- Ağustos- Aralık

En stresli zamanlar: 27 Ağustos – 12 Ekim  

En uyumlu zamanlar: 13 Ocak – 25 Mart 

En güçlü ve enerjik zamanlar: 20 Mayıs – 10 Temmuz, 24 Kasım’dan yıl sonuna dek.

Hayatınızın her alanında başarı elde etmek için 2023'te uygulayabileceğiniz, Koç burcu için önerdiğim bazı uygulamalar:

• 2023'te hayata karşı sabırlı olun. Parlak şeylerin ve özellikle karşı cinsin dikkatinizi kolayca dağıtmasına izin vermeyin. 

• İnanışınıza göre kutsal saydığınız yerleri mutlaka düzenli olarak ziyaret edin ve size yardımını isteyin.

• Hayattaki iyi şeyleri kendiniz için harekete geçirmek için özünüzle olan iletişimi güçlendirin ve inancınızı kaybetmeyin. Yıl boyunca mutlaka hayır işlerinde bulunun.

• Koç için en iyi değerli taşlardan bir tanesi de inci'dir.  İnciyi üzerinizden eksik etmeyin. İnci, Koç'un konsantrasyon kazanmasına yardımcı olacaktır.

• 2023'te Koç burcu için bir başka çare de, sonuçlardaki gecikmeleri ve Satürn'ün olumsuz etkilerini azaltmak için, Cumartesi günleri siyah renkli şeyleri verebilirsiniz, hediye edebilirsiniz. Cumartesi günleri siyah renkleri üzerinizde taşımaktan kaçının.

• Bu sene size uğur getirecek renkler? 2023 yılı, Koç burcu mavi ve yeşil rengi giymeli çünkü sizi daha fazla bereket, sağlık ve refaha çekiyor.

• Bu sene uğur getirecek günler? 2023'te salı, cumartesi ve cuma günleri Koç için şanslı günlerdir.

• Bu sene uyum sağladığı burçlar? İkizler, Aslan, Yay ve Kova burçları, Koç burcuyla en uyumlu burçlardır.

2023 YILI BOĞA BURCU

2023'te Boğa, şaşırtıcı derecede tatmin edici çetin sınavlar ve olumsuz karşılaşmalarla dolu karışık bir yıl geçirecek. İş ve mali kazançlar büyük ölçüde yavaş olacak; döngüyü kırmak için samimi çaba ve kararlar vermeniz gerekir. Fiziksel olarak benlik imajı sorunlarıyla mücadele edebilir ve kendinizi bir atılım yapmaya çalışırken bulabilirsiniz. Çabalarınız karşılık bulacağı ve takdir edileceği için yılmadan devam edin. Bilgi ve cevap arayışının hakim olacağı bir yıl. Bazen zihninizi savaşır halde bulacaksınız ama sonunda önemli ilerleme kaydedeceksiniz.

2023 Boğalar için güzel bir yıl olacak. Sanki sonunda yeniden yeryüzüne inmişsiniz gibi. Bir şeyi istiyorsanız çekiciliğin yeterli olmadığı sonucuna sonun da vardınız, onu kendi başınıza elde etmek için çaba sarf etmeniz gerekecek. Hayata dair hayal kırıklıklarınız geçiyor ve şimdi hayatınıza daha güçlü devam etme zamanı. Mali durumlarda ilerleme kaydetmek için odaklanarak çalışmanız gerekiyor. İstikrarlı bir çaba ile, son birkaç yılda elde ettiğinizden çok daha fazlasını zaten başaracaksınız. Artık boşa harcayacak ve kaybedecek zamanınız yok. Fiziksel görünüşünüzde de yenilikler yapmalı ve fazla kilolarınızdan kurtulmak için iyi bir yıl.

Bu yıl ilk çeyrekte ilişkisi olanlara, özlem dolu ve yalnızlık duygusu hakim olabilir. Bekar bir Boğa burcuysanız ve 2023'te bir ilişkiye başlarsanız, işleri çok yavaş almak daha doğru olacaktır. Çünkü partneriniz hakkında yüzeye çıkması gereken ve öğrenmeniz gereken durumlar mevcut. 

BOĞA burcu 2023'te aşkı bulacak mı? Evlilik var mı? Evlilerde ki durum? 

Bekarsanız, insanlarla tanışmanın yeni yollarını keşfetmek için harika bir yıl. Özellikle Mayıs ortasından sonra, bir neşe duygusu ve bununla birlikte artan özgüveniniz ile sosyalleşmek isteyeceksiniz. Çiftler için, Nisan ayındaki tutulma, aşk yaşamınıza daha fazla tutku aşılamak için harika olacak, ancak fazla tutku çatışmayı da beraberinde getirebileceğinden, dikkat etmenizde fayda var. 

Yılın ilk çeyreği aşk ve romantizm için iyi bir zaman. Bu yıl genel anlamda iletişimde yanlış anlaşılmalar, tartışmalar ve stresli ilişkiler yaşayabilirsiniz. Özellikle Merkür retro dönemlerine dikkat edin.  İletişiminizi şeffaf tutun ve her zaman açık olun.

BOĞA burcu 2023'te kariyer hayatları nasıl olacak? 

Kariyeriniz, önceliklerinizi yeniden düzenlerken ve yeni girişimleri hedeflerken, özellikle Mayıs ayında önemli ölçüde değişecektir. Daha fazla tatmin ve istikrar sağlayan faaliyetleri ve projeleri benimsemeye hazırsınız. İş faaliyet alanınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

2023 iyi başlayacak. Ekonomi ile ilgili bazı endişeler ikinci çeyrekte ortaya çıkacaktır. Sıkı ve istikrarlı çalışmayı bırakmayın, ancak yılın sonuna doğru işler istediğiniz gibi gitmeye başlayacaktır. İşle ilgili seyahatler gündeminizde olacak. Yurt dışına yerleşmek istiyorsanız, yüksek bir olasılığınız var. 

BOĞA burcu 2023'te sağlık durumları nasıl olacak? 

Mide ile ilgili sistemle ilgili sorunlarınız olacak; Bazı eski hastalıklar, özellikle omurga veya sinirlerle ilgili bir şeyiniz varsa, bu sene tekrar gündeme gelebilir. Şişlikler, lezyonlar ve vücudunuzda biriken toksitler bu yıl sizi rahatsız edebilir.

Sağlığınız ilk çeyrekte iyi olacak ama sonrasında düşeşe geçebilir. Nisan ayından sonra sağlığınıza tam olarak dikkat etmelisiniz.

Önemli zaman dilimleri: Aşk, evlilik, para için:

Genel anlamda 16 Mayıs - 3 Eylül Jüpiter Boğa burcunda seyredecek, dolayısıyla bu zaman sürecinde Boğa burçlarına birçok alanda fırsatlar sunacaktır.

5 Yıldızlı dönem: 17 Mart – 11 Nisan,  09 Ekim- 08 Kasım

4 Yıldızlı dönem: 27 Ocak- 20 Şubat, 7 Mayıs – 5 Haziran, 

3 Yıldızlı dönem: 03 Eylül 2023 - 1 Ocak 2024 Jüpiter Boğa Retro dönemi. 22 Temmuz - 05 Eylül Venüs Aslan Retrosu dönemi. Burada dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni girişimler ve yeni başlangıçlardan ziyade elinizde bulunan ya da devam eden işler üzerindeki iyileştirmelere ve güncellemelere odaklanmalısınız.

Genel anlamda en iyi aylar: Mayıs - Eylül

En stresli zamanlar: 12 Ekim -24 Kasım

En uyumlu zamanlar: 25 Mart – 20 Mayıs 

En güçlü ve enerjik zamanlar: 10 Temmuz – 27 Ağustos.

2023'te Boğa burcu için öneriler:

Hayatınızın her alanında başarı elde etmek için 2023'te uygulayabileceğiniz, Boğa burcu için önerdiğim bazı uygulamalar:

• Büyüme ve refah için 2023'te Mavi Safir veya Zümrüt takmalısınız. Ancak seçim yapmadan önce bir astrologa danışın.

• 2023'te güçlü enerjileri dizginlemek ve enerjinizi doğru yöne yönlendirmek için meditasyon yapabilirsiniz.

• Perşembe günü Jüpiter günüdür. İnançlarınız doğrultusunda Perşembe günü ibadet etmek,  özellikle oruç tutmak, 2023'ün ilk birkaç ayında kariyer gelişimine yardımcı olacaktır.

• İş cephesinde veya mali durumunuzda kararlarınızda çok aceleci olmayın.

• 2023'te Boğa için şanslı taşlar Mavi Safir veya Zümrüt Taş'tır.

2023 YILI İKİZLER BURCU 

Başarı, 2023'te İkizler burcunun sloganı olacak. Ancak, uygun plan ve program yapamazsanız, sahip olduğunuz her şey elinizden kayıp gidebilir. En derin arzularınız ve dilekleriniz yerine getirilecek ve finansal yükselişiniz de, çevrenizdeki herkesi kendine çekecek. Bu size hatırı sayılır bir güç verecektir. Kişisel hayatınız oldukça sorunsuz ilerleyecek ve sevdiğiniz kişiyle kurduğunuz bağlar daha da derinleşecek. Terfiler, yükselmeler ile kariyeriniz yükselecek ve ev alma hayaliniz gerçekleşecektir. Sağlık konularına daha ciddi bir şekilde yaklaşmalı; tedavi ve kontrollerinizi kesinlikle aksatmamalısınız. Yine de şans sizden yana, özellikle kadın İkizler; hayatlarında süregelen sağlık problemlerinde işin ehli doktorlara denk gelecektir.

Diğer burçlara göre 2023, İkizler burcu için oldukça sert ve ciddi başlıyor, ancak baskının bir kısmı Mart ayından itibaren hafifleyerek yılın geri kalanını bir şekilde kabul edilebilir kılacak. Yapılacak çok iş olduğu için bu yıl koşuşturma ile dolu olacak. Bu, olgunluk ve sorumluluk içeren bir büyüme sürecidir. İlişkiler, kâr elde etmek için yeni fırsatların kapılarını aralayacak, ancak aynı zamanda taahhütlerle ilgili çatışmaları da hızlandıracak. Sakin kalmaya çalışın. Korku veya çatışma nedeniyle önemli kararlar vermeyin. Moralinizi yüksek tutun. Neşeli olun ve başkalarına karşı nazik olun.

2023'te en stresli zamanlarınız 15 Şubat'tan 24 Mart'a ve 30 Ekim'den yıl sonuna kadar olacak. En sinir bozucu zamandan kurtuldunuz çünkü Mars bu yıl İkizler'e karşı çıkmıyor. En uyumlu zamanlarınız 8 Ocak - 15 Şubat, 24 Mart - 2 Mayıs ve 9 Eylül - 30 Ekim arası olacak.

İKİZLER burcu 2023'te aşkı bulacak mı? Evlilik var mı? Evlilerde ki durum? 

Yılın ilk çeyreğinde içinizdeki sosyal kelebeği serbest bırakmaktan keyif alacaksınız. Bekarsanız, iyimser ve tutkulu biriyle tanışmanız muhtemeldir. Nisan ortasından Mayıs başına kadar ve Haziran ortasından sonuna kadar yeni biriyle tanışmak için ideal. Çiftler daha maceracı hissetmekten keyif alacak, ancak ilişkiniz çıkmazdaysa 2023 sonunda, kendi yollarınızı ayırabilirsiniz. 

Aile hayatı uyum ve huzur içinde mutlulukla dolu olacak. Aileden birinin evlenme olasılığı var. Mayıs ayında dikkatli olmalısınız. Bunun dışında, yılın geri kalanında ailenizle mutlu zamanların tadını çıkaracaksınız.  Aşk ve romantizm için yılın ikinci yarısı daha iyi bir zaman.

İKİZLER burcu 2023'te kariyer hayatları nasıl olacak? 

Kariyer açısından, özellikle Nisan ayının sonunda kariyerinize hafife alma, işlerinizi boşlama riskiniz var, bu yüzden 2023'te yeni bir hedefe ulaşabileceğinizden emin olun, ayaklarınızı yere sağlam basın.

Bu yıl İkizler burcu, kariyer ve finans alanında uğurlu olacak. İşinizdeki tüm sorunlar ortadan kalkacaktır. Şans sizden yana olacak. Mali durumunuz iyileşecek ve işinizden keyif alacaksınız. Mülk satın almak istiyorsanız, bu yıl bir tane satın alma olasılığınız var.

İKİZLER burcu 2023'te sağlık durumları nasıl olacak? 

Diş enfeksiyonları, ağız ülserleri, endişe sorunları ve zihinsel sorunlarınız olabilir. Uyku yoksunluğunun kötü etkilerini yaşayabilirsiniz; karaciğer yetmezliği, cinsel yolla bulaşan hastalıklara da dikkat etmelisiniz.

Yıl, düşük vücut direnci ve kırılgan bir sağlıkla başlayabilir, ancak Şubat ayından itibaren sağlık iyi olacak. Birkaç küçük sorun sizi rahatsız etse de, yine de genel olarak sağlık açısından iyi bir yıl.

Önemli zaman dilimleri: Aşk, evlilik, para için:

Genel anlamda 16 Mayıs’a kadar Jüpiter Koç burcunda seyredecek, dolayısıyla bu zaman sürecinde İkizler burçlarına birçok alanda fırsatlar sunacaktır.

5 Yıldızlı dönem: 03 Ocak- 27 Ocak, 11 Nisan – 07 Mayıs, 08 Kasım – 04 Aralık,

4 Yıldızlı dönem: 20 Şubat – 17 Mart, 05 Haziran – 22 Temmuz, 

3 Yıldızlı dönem: 22 Temmuz - 05 Eylül Venüs Aslan Retrosu dönemi. Burada dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni girişimler ve yeni başlangıçlardan ziyade elinizde bulunan ya da devam eden işler üzerindeki iyileştirmelere ve güncellemelere odaklanmalısınız.

Genel anlamda en iyi aylar: Mart, Nisan, Haziran

En stresli zamanlar: 2023 Ocak ve Şubat ortası, 24 Kasım’dan yıl sonu

En uyumlu zamanlar: 20 Mayıs – 10 Temmuz, 

En güçlü ve enerjik zamanlar: 27 Ağustos – 12 Ekim.

2023'te İkizler burcu için öneriler:

Hayatınızın her alanında başarı elde etmek için 2023'te uygulayabileceğiniz, İkizler burcu için önerdiğim bazı uygulamalar:

• Tüm yıl boyunca, özellikle yakınlarınızın yanında, sözlerinize dikkat etmeyi unutmayın. Ayrıca, bazı rahatsız edici durumlar yaratabilecek konuların tartışılmasından kaçının.

• Özellikle Salı günleri inanışınıza göre dua etmek ve ibadette bulunmak, 2023'te önünüze çıkabilecek engellerden kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

• Finansal alanlardaki engeller için Perşembe günleri hayır işlerinde bulunmanız, size çok iyi gelecektir.

• Dikkat dağıtıcı şeylerden kaçınmak ve kendinizi değerlendirmek; doğru hedefe ulaşmak için odaklanmanız gereken şeylerin listesini yapmak ve öncelik sıralamasını belirlemek, 2023 yılında başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.

• İkizler; Koç ve Kova'ya güvenebilir. Ancak, Oğlak ve Balık burçlarıyla güçlü bağlar kurmaktan kaçınmanız gerektiğini unutmayın.

• İkizler zirkon, aytaşı ve inci tercih edebilir. 2023'teki zor zamanlarda onlara yardımcı olacak.

• Sağlık sorunları kariyer hayatınızı etkiler mi?  Hayır, büyük ölçüde iyi olacaksınız ve tıbbi sorunların hiçbiri özellikle tehlikeli görünmüyor. İkizler o kadar çok canlılık ve pozitiflikle doludur ki, bazı hastalıklar ortaya çıksa bile onlarla savaşırlar. Yeter ki bu olumlu tutumu 2023 yılına kadar sürdürün ve bu konuda strese girmeyin.

• 2023 yılında aşk hayatınız için endişe etmeli misiniz? Aşk hayatınızı yeniden değerlendirme fikri bir sorunun işareti değildir; pozitifliğin bir işareti olabilir. İhtiyaçlarınızın ve önceliklerinizin ne olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Biri sana uymuyorsa, ilişkiyi kesmek daha iyi olabilir. Eski bir dost yanı başınızda olduğu ve sizi desteklediği için kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz.

• 2023 yılında maddi konular için endişe etmeli misiniz? Bazı mali zorluklar yaşayacaksınız ve kariyerinizde de yavaş ilerleme söz konusu olabilir. Ancak çok fazla stres yapmayın. Jüpiter size yılın ikinci yarısına dek destek olacak. İhtiyacınız olan şey, diğer insanlardan yardım alarak bir finans planı oluşturmak ve uygulamaktır. Doğru tavsiyeyi aldığınız sürece sorun olmaz.

2023 YILI YENGEÇ BURCU

Bu, en çok parladığınız yıl olacak ve başarı sizi kovalayacak. Son birkaç yıldır kişisel ve profesyonel zorluklarla mücadele ediyor olabilirsiniz. Bu yıl bunların hepsi değişecek ve geçmiş çalışmalarınız zafer getirecek. Geçmiş endişelerinizi, acılarınızı geride bırakmanın ve kaderinize giden yolu yazmaya odaklanmanın zamanı geldi. Aktif yaşam tarzınızı en üst düzeye çıkarmak için sağlıklı yiyecekler yiyin ve egzersiz yapın. Gezi ve seyahatler, daha fazla başarı elde etmenize yardımcı olabilecek yeni bağlantıları bulmanıza vesile olacaktır. 2023'ün tadını çıkarın, çünkü bu yıl size çok ihtiyaç duyduğunuz mutluluğu getirecek.

Diğer burçlara göre, 2023'te Yengeçler, hayatlarının istikrarlı bir şekilde iyiye gideceğini görecekler. Büyük planlardan ve abartılı hayallerden kaçınıldığı sürece çok şey başarabileceksiniz. Özel yaşamınızda, sevgiliniz ile yaşayacağınız anlaşmazlıklar siz de bazen konsantrasyon bozukluğu ve odaklanamama problemlerine sebebiyet verse de, bu durumun üstesinden gelmenin anahtarı özgüvendir. Başkalarına bağımlı olmayın. Meşgul olmak sizi beladan uzak tutacaktır. Kendi işinize bakın ve yeni fikirleri kendinize saklayın. Başarı, adım adım istikrar içinde biriken küçük faaliyetlerle gelecektir. Başkalarını asla hafife almayın ve kendinizi de abartmayın. Güvenlik açıklarınızı koruyun.

YENGEÇ burcu 2023'te aşkı bulacak mı? Evlilik var mı? Evlilerde ki durum? 

Ocak ve ikinci çeyrek, aşk hayatınızı canlandırmak için mükemmel fırsatlar sunacak. Bu nedenle eşinizle ilişkilerinizi pekiştirmek ve sorunlarınızı çözmek için harika bir zaman dilimi. Eğer bekarsanız, sosyalleşmek için kendinize alan sağladığınızdan emin olun. İletişime geçme ve sevginizi gösterme zamanı.

Sevdiklerinizle ilişkilerde iniş ve çıkışlı bir yıl olabilir. Evlilik teklif etmek istiyorsanız, bunu Ekim ayından sonra yapın. Sevdiğinize karşı sert sözler kullanmaktan kaçının.

YENGEÇ burcu 2023'te kariyer hayatları nasıl olacak? 

Kariyer açısından; Mayıs ve Haziran aylarında kariyerinizde ve statünüzde yükselme ve büyümenin görüleceği zamanlar. Yeni gruplar ve kuruluşlarla işbirliği yapacaksınız ve kariyerinizin artık size uymayan yönlerini de bırakmaya hazırsınız. Ancak iş konusunda Mayıs ayında aceleci kararlardan kaçının.

Kariyer alanında sizin için harika bir yıl olacak. Maddi kazançlar ve primlerde artış olacaktır. 2023'ün ikinci çeyrekte biraz iniş çıkışlar bekleyebilirsiniz. Son çeyreğinde, kariyerinizde yükselmeyi ve finansal refahın tadını çıkarmayı bekleyin. Kabuller ve çalışmalar için çok iyi bir yıl. Mülk edinimi olasıdır, ancak bunu yılın ikinci çeyreğinde kesinlikle edinmekten kaçının.

YENGEÇ burcu 2023'te sağlık durumları nasıl olacak? 

Üreme organları, mesane ve taş problemleri, basur, baş ağrıları ve uyku bozukluğu bu yıl gündeminizde olabilir. 2 Mayıs'tan Aralık sonuna kadar olan dönem, sağlığınızla ilgili daha dikkatli olmanız gereken bir dönem.  Bu yüzden kontrol ve rutinlerinizi aksatmayın.

Özellikle ikinci çeyrekte sağlık açısından dikkatli olun. Düzenli kontroller yaptırın, dengeli ve sağlıklı beslenmeye özen gösterip, egzersiz yapın. Ekimden itibaren sağlık iyi olacak.

Önemli zaman dilimleri: Aşk, evlilik, para için:

Genel anlamda 16 Mayıs - 3 Eylül Jüpiter Boğa burcunda seyredecek, dolayısıyla bu zaman sürecinde Yengeç burçlarına birçok alanda fırsatlar sunacaktır ama bu fırsatları yakalamak için harekete geçmeniz ve uyanık olmanız şart.

5 Yıldızlı dönem: 27 Ocak - 20 Şubat, 07 Mayıs - 05 Haziran, 04 Aralık ve yıl sonuna kadar

4 Yıldızlı dönem: 17 Mart – 11 Nisan, 09 Ekim – 08 Kasım, 

3 Yıldızlı dönem: 22 Temmuz - 05 Eylül Venüs Aslan Retrosu dönemi. Burada dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni girişimler ve yeni başlangıçlardan ziyade elinizde bulunan ya da devam eden işler üzerindeki iyileştirmelere ve güncellemelere odaklanmalısınız.

Genel anlamda en iyi aylar:  Ekim - Temmuz

En stresli zamanlar: 27 Ağustos – 12 Ekim 

En uyumlu zamanlar: 12 Ekim – 24 Kasım

En güçlü ve enerjik zamanlar: 25 Mart – 20 Mayıs

2023'te Yengeç burcu için öneriler:

Hayatınızın her alanında başarı elde etmek için 2023'te uygulayabileceğiniz, Yengeç burcu için önerdiğim bazı uygulamalar:

• Hayatınızdaki olayları fazla düşünmekten kaçının. İşinizde ve günlük ev işlerinizde doğru dengeyi korumak için sakin ve yapıcı olun.

• Gezegenlerin özellikle iş ve kariyer yaşamınız üzerindeki zararlı etkilerini azaltmak için kehribar taşlı bir takı ya da tespih kullanabilirsiniz.

• 2023 yılında hayırlı sonuçlar elde etmek ve tüm gecikmeleri ortadan kaldırmak için Cumartesi günü siyah renkli giysiler, eşyalar bağışlayın.

• Yengeçlerin bu sene düşmanları Kova ve İkizler burçlarından çıkacak. Bu sebeple hayatlarında bazı olumsuz zamanları, özellikle bu insanlardan saklamalarını tavsiye ederim. 

• 2023 yılında ruh eşinizi bulabilecek misiniz? Yaşam boyunca ruh eşini bulmak çok nadir bir şanstır. Bu yıl kişisel gelişime yol açacak romantik bir ilişki kurma şansınız yüksek. Bunun uzun vadeli aşka dönüşüp dönüşmediği, bu kişinin ruh eşiniz olup olmadığı bilmenizin tek yolu, tecrübe etmek ve hislerinize güvenmektir.

• Hangi kariyer alanlarında başarı şansınız var? Yengeçler, yaratıcı alanlarda iyi olma eğilimindedirler ve bilgileri beyinlerinde kategorize etme konusunda mükemmel bir yeteneğe sahiptirler. Yazmanızı veya yaratıcı olmanızı gerektiren kariyerler, mükemmel olacağınız bir alan olabilir. Programlama veya veri yönetimi gibi analitik verilerin anlaşılmasının gerekli olacağı alanlara da katılabilirsiniz.

• 2023 yılında duygusal huzuru yakalayacak mısınız? Aile veya çocuklukla ilgili çok fazla acı ve işlenmemiş travma biriktirmiş olabilirsiniz. Bu duygusal anıların akmalarına izin vermenin zamanı gelmiş olabilir. Kendinize bu duyguları keşfetme izni verirseniz, huzur bulma şansınız yüksek olacaktır. Geçmişte yaşamayı bırakıp, geleceğe odaklanmanız gerekiyor. Bu sayede mutluluğu yakalayacaksınız.

• Stresi yönetebilecek misiniz? Hırslarınız nedeniyle hayatta belirli bir düzeyde stresle karşı karşıya kalacak olsanız da, bu başarılı olmanın ayrılmaz bir parçasıdır. Kendinize dönem dönem vakit ayırın ve enerjinizi geri kazanmak için doğada vakit geçirin. İş ve kişisel baskılarla kolay başa çıkabileceksiniz. 

• 2023 yılında zenginlik ve servete sahip olacak mısınız? Evet şansınız var, ancak kendiniz için hedefler belirlemeniz ve onları kalbinizle usanmadan kovalamanız gerekecek. Sizi servete bir adım daha yaklaştıran aktif seçimler ve kararlar alın. Boş vermek fırsatların elinizden kayıp gitmesine sebep olabilir. Kaynaklarınıza sahip çıkın.

2023 YILI ASLAN BURCU

Bu yıl deneme yanılmalarla dolu farklı yolculuklara çıkacağınız bir yıl olacak. Çabalarınız büyük ölçüde başarılı olacak; yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü göstermenize izin verecektir. Sağlıklı yaşamdan güç alarak, aile üyelerinden destek alacaksınız. Çocuklarınız başarı merdivenlerini tırmanarak ve desteğinizi alarak sizi gururlandıracak. Bazı maddi çıkarlar sağlayacak iş gezilerine gidebilirsiniz. Uzun süredir devam eden başvurunuz kabul edileceğinden, olası bir yurt dışı seyahati söz konusu olabilir.2023, hayallerinizi gerçekleştirmeniz için harika bir yıl olacak.

2023 yılında içinizde yükselen güçlü bir değişim duygusu ön plana çıkacak. Geçen seneki agresif ve saldırgan ruh haliniz bu yıl yerini, alınganlık ve kırılganlık duygusuna bırakacak. Önemli bir fikir ve yol değişikliği muhtemeldir. 2023 yılında, iradenizin gururunuza yenik düşmesine müsaade edemezsiniz. Burada umutsuzluğa kapılmaya gerek yok. Kötüden sonra iyi enerjiyi atmamak daha önemlidir. İnatla durmak yerine, yoldan çekilin. Kendi kendinize engel olmayı bırakın. Akışta kalın ve zaman bırakın aksın. Her şey iyi olacak. Meşguliyetler yaratın. Mümkün olduğu kadar sosyal veya ticari bağlantı kurun. Başkalarına yardım ederseniz, ihtiyaç duyulduğunda yardım bulacaksınız. 

ASLAN burcu 2023'te aşkı bulacak mı? Evlilik var mı? Evlilerde ki durum? 

Aşk hayatınızın renkleneceği bir yıl.  Çekiciliğiniz ve şansınız artıyor. Bekarlar, yeni ilişkiler denemek isteyebilirsiniz ve çiftler, mevcut ilişkinizde yeni bir alana adım atmak için isteyebilirsiniz. Nisan, ayı heyecan verici değişim için elverişlidir. Aslan burcunun 2023 yılında evlenmesi için en uygun zaman Temmuz 2023 sonrasıdır. Yıl ortasından sonra, evlilik beklentileri açısından iyilikler getirecektir.

Romantik ilişkiniz gelişecek ve sevgilinizle aranızdaki anlaşmazlıklar çözülecek. İlk çeyrekten sonra aile ve arkadaşlarla olan ilişkileriniz de samimi olacak, huzur ve uyumun tadına varacaksınız.

ASLAN burcu 2023'te kariyer hayatları nasıl olacak? 

Kariyerinizin geride bıraktığınız yönlerini değiştirme şansına da sahip olacaksınız ve yılın ilk çeyreği değişim planlamak için ideal. Nisan ayındaki tutulma ile de, değişim kaçınılmaz olacak ve belki yeni bir sektörde yeni bir alanda iş kurma vakti. Değişimi ne kadar içtenlikle kucaklarsanız sizin için o kadar iyi olacaktır ve zararın neresinden dönerseniz kardır! 2023 yılı, bir iş kurmayı planlayan tüm Aslanlar için çok iyi. İlk çeyrekte profesyonel yaşamda çok fazla değişiklik yapmamanızı tavsiye ediyor, ancak bundan sonra bol bol fırsat olacak, iyi değerlendirmelisiniz.

Aslan burçları kariyer ve finans alanında bu yıl çok sayıda fırsat elde edecekler. Mali olarak, Haziran ayı çok bereketli olacak. Güç ve mevki kazanımının yanı sıra, tüm rakiplerinizi de alt edeceksiniz. Ancak dikkatli olmalısınız ve yöneticinizi, patronunuzu ve iş ortaklarınızı hiçbir şekilde üzmemelisiniz. Ekimden sonra yatırım yapmaktan kaçının.

ASLAN burcu 2023'te sağlık durumları nasıl olacak? 

Mide rahatsızlıkları, en yoğundan en hafif olana kadar bu yıl canınızı sıkacak. Omuz ve şiddetli ağrılar yaşanmaya devam edecek. Zihinsel kaygınız arttıkça, bu rahatsızlıklarla mücadele edeceksiniz.  Kafanızı sakinleştirecek aktivite ve sporlar size iyi gelecektir.

Yıl genelinde sağlık ortalama bir düzeyde olacak, Sağlıklı ve dengeli beslenmeye dikkat edin. Ekim'den itibaren, sağlığınız iyi olacaktır.

Önemli zaman dilimleri: Aşk, evlilik, para için:

Genel anlamda 16 Mayıs’a kadar Jüpiter Koç burcunda seyredecek, dolayısıyla bu zaman sürecinde Aslan burçlarına birçok alanda fırsatlar sunacaktır.

5 Yıldızlı dönem: 20 Şubat - 17 Mart, 5 Haziran - 22 Temmuz 

4 Yıldızlı dönem: 3 Ocak-27 Ocak, 11 Nisan- 7 Mayıs, 8 Kasım- 04 Aralık 

3 Yıldızlı dönem: 22 Temmuz - 05 Eylül Venüs Aslan Retrosu dönemi. Burada dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni girişimler ve yeni başlangıçlardan ziyade elinizde bulunan ya da devam eden işler üzerindeki iyileştirmelere ve güncellemelere odaklanmalısınız.

Genel anlamda en iyi aylar: Haziran, Aralık

En stresli zamanlar: Ocak, 12 Ekim – 24 Kasım, 

En uyumlu zamanlar: 24 Kasımdan yıl sonuna dek

En güçlü ve enerjik zamanlar: 20 Mayıs – 10 Temmuz

2023'te Aslan burcu için öneriler:

Hayatınızın her alanında başarı elde etmek için 2023'te uygulayabileceğiniz, Aslan burcu için önerdiğim bazı uygulamalar:

• Sağlık sorunlarıyla mücadele ediyorsanız, hastanelerde veya yetimhanelerde yemek dağıtmak, ihtiyaç sahiplerine ulaşmak; size iyi gelecektir.

• Kariyerinizde veya işinizde ilerlemek için masanızın batı yönünde sarı metal bir vazo bulundurabilirsiniz. 

• Hayatta genel bir yükselme için muhtaçlara ve özellikle yaşlılara yardımlarda bulunun.

• 2023 Aslan burcu için bir diğer çare ise; evlerinde ve özellikle yatak odasında beyaz, pembe ve yeşil tonlarını kullanmak iyi gelecektir.

• 2023 yılında hayırlı sonuçlar elde etmek ve tüm gecikmeleri ortadan kaldırmak için Cumartesi günü siyah renkli giysiler, eşyalar bağışlayın.

• Bu yıl Jüpiter'den maksimum fayda sağlamak için aceleci kararlardan kaçının.

• 2023'te Aslan için şanslı taş Yakut'tur. Değerli taş, herhangi bir olumsuz durumda güveninizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

• 2023 yılı genel anlamda nasıl olacak? Aslan burçları 2023'te yoğun bir yıl geçirecek. Muhtemelen bu yıl planlama ve uygulamadan çok eyleme odaklanacaklar. Uygulama ve planlama, Aslan burcu için zaten önemlidir ama, arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşmak için çaba göstermelisiniz.

• 2023 yılı şans getirecek mi? Evet. 2023 Aslan için şanslı bir yıl ama ihtiyacı olmayan şeylere abartılı harcamalardan kaçınarak çok dikkatli olması gerekiyor. Kaynak yönetimi konusunda çok dikkat etmeniz gerekiyor.

• 2023 yılı sağlık konusunda endişe etmeli misiniz? Hayır. Bir rutin oluşturup sağlıklı bir diyet uygularsanız, yılın başında sağlıklı olabilirsiniz. Jüpiter Koç burcunda ilerlerken sağlık konularınızda da iyileşme olacaktır. Akıl sağlığınızı iyileştirmek için, inandığınız değerlere odaklanıp, ibadet etmek iyi gelecektir.  

• 2023 yılı mali durum açısından nasıl? Mali durumunuz açısından, 2023'ün başı yükseliş eğilimi vaat ediyor. Bu parayı harcamak yerine yılın ilk aylarında biriktirmek en güzeli. Yeni bir araç veya yeni bir ev almayı planlıyorsanız, yılın ilk yarısı gayet uygun.

• 2023 yılı kariyer açısından genel olarak iyi mi? Yılın ilk ayları gayet keyifli ancak mart, nisan, mayıs aylarında ekstra dikkatli olmalısınız.

2023 YILI BAŞAK BURCU

Birçok sorunun çözüleceği ve güçlü bir canlılık elde edeceği için bu yıl sağlık açısından güzel bir yıl olacak. Başak burçları eğer daha az gergin olabilir ve barışçıl bir zihniyetle hareket edebilirse; işleri sorunsuz ilerleyecek ve büyüme kaydedecektir. Başarı getirecek iş gezilerine çıkacaksınız. Çocuklarınızla sorunlu ilişkileriniz olabilir ve ani sinirli yapınız, tartışmalara neden olabilir. Bununla birlikte, endişelenecek bir şey yok, çünkü bunlar büyük ölçüde saman alevi şeklinde olacağı için sonrasında sakinleşeceksiniz.

2023 yılı, çoğu Başak için oldukça güzel başlayacak, ancak hala tam anlamıyla işlerin yoluna girmediği konular ve insanlarla gündeminiz meşgul olacak. Bu durumlarla savaşmaktan kaçınmanız gerek. Gereksiz ve dikkat dağıtıcı konu ve işlerden kaçınmalısınız. 

Ayrıca başka birinin hayatını kontrol etmeye veya yönlendirmeye çalışmanız halinde, güç mücadelesi kaçınılmaz olacaktır. Yüzleşmeler artık zorunlu hale gelecek. İnançlarınıza bağlı kalın, ancak onları başkasına dikte etmekten kaçınmalısınız. Bu onların yararına olsa bile, fazla ısrarcı olmamalısınız. 

BAŞAK  burcu 2023'te aşkı bulacak mı? Evlilik var mı? Evlilerde ki durum? 

2023'te ilişkilerde barışa, uyuma ve istikrara değer vereceksiniz. Özellikle Nisan ayının verimli geçmesiyle birlikte, evde sorumlulukları ve ortak alanı paylaşma şeklinizi değiştirmeye başlayacaksınız. Çiftler, iletişim tarzınız sayesinde yuvanızı yumuşatma şansını elde edip, sorunlarınızı çözüm yoluna gidebilirsiniz. Yeni bir sevgili arayan bekarlar, bu yıl evlilik planları yapmanızı sağlayacak kişi ile ilişkiye başlayabilirsiniz. Nisan ayı sizler için çok keyifli olacak. 

17 Ocak'tan sonra, ilişkilerin kötüye gitme olasılığı yüksek olduğundan, ailenizle uğraşırken dikkatli olun. Yakın ve sevdiklerinize karşı egoist olmamaya çalışın. Evlilik teklif etmek istiyorsanız, Ekim sonrasına kadar beklemelisiniz. Ayrıca partnerinizin sağlığından endişe edebilirsiniz. Sakin kalmaya ve panik davranmamaya dikkat edin. 

BAŞAK burcu 2023'te kariyer hayatları nasıl olacak? 

Kariyer alanında; Ocak ayından itibaren kariyerinizde çeşitliliği ne kadar kucaklarsanız, 2023'ten o kadar keyif alacaksınız. Farklı alanlarda yürüttüğünüz faaliyetleriniz sonuç vermeye başlayacak. Sorumluluklarınız artsa ve yetişmekte zorlansanız dahi yılmadan devam edin. Başarı başarıyı getirecek,  daha proaktif olmak ve aktif olarak yeni projeler aramak, kariyerinizde yeni önemli fırsat ve ödülleri ayağınıza getirecek.

İkinci çeyrek, belirli finansal kayıplar yaşama olasılığına işaret ediyor. Dolayısıyla dikkatli davranmalısınız. Kariyerinizde ve yatırımlarınızda mevcut durumu korumaya çalışın. Son çeyrekte, bazı güzel gelişmeler sayesinde rakiplerinize gol atacaksınız. Bu sene miras konusunda da şanslısınız. 

BAŞAK burcu 2023'te sağlık durumları nasıl olacak? 

Yoğun gastrit, mide ağrısı, akut tip gıda zehirlenmeleri, zihinsel gerginlikler, düşük tansiyon bu yıl dikkat etmeniz gereken şeylerdir. Düzenli ve dengeli bir yeme rutininiz olursa, bu sorunlarla karşılaşmazsınız. Sık sık egzersiz yapmayı da unutmayın. Karnınızda veya baldırınızda hastaneye kaldırılmanıza neden olabilecek ciddi bir yaralanma ya da bir ameliyat da söz konusu olabilir.

Önemli zaman dilimleri: Aşk, evlilik, para için:

Genel anlamda 16 Mayıs - 3 Eylül Jüpiter Boğa burcunda seyredecek, dolayısıyla bu zaman sürecinde Başak burçlarına birçok alanda fırsatlar sunacaktır.

5 Yıldızlı dönem: 17 Mart – 11 Nisan,  09 Ekim- 08 Kasım

4 Yıldızlı dönem: 27 Ocak- 20 Şubat, 7 Mayıs – 5 Haziran, 

3 Yıldızlı dönem: 03 Eylül 2023 - 22 Temmuz - 05 Eylül Venüs Aslan Retrosu dönemi. Burada dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni girişimler ve yeni başlangıçlardan ziyade elinizde bulunan ya da devam eden işler üzerindeki iyileştirmelere ve güncellemelere odaklanmalısınız.

Genel anlamda en iyi aylar: Mart- Nisan

En stresli zamanlar: 25 Marta kadar olan süre, 24 Kasımdan yılsonuna dek

En uyumlu zamanlar: 25 Mart – 20 Mayıs, 12 Ekim – 24 Kasım

En güçlü ve enerjik zamanlar: 10 Temmuz- 27 Ağustos

2023'te Başak burcu için öneriler:

Hayatınızın her alanında başarı elde etmek için 2023'te uygulayabileceğiniz, Başak burcu için önerdiğim bazı uygulamalar:

• Yıl boyunca varsa gerginliği azaltmak için altın üzerine Zümrüt taşlı yüzük ya da takı kullanabilirsiniz.

• Özellikle Salı günleri inanışınıza göre ibadet edin ve hayır işlerinde bulunun. Sabırsız davranışı azaltmanıza ve karar verme becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

• Güvensizlikleri azaltmak için edin.

• Yılın ikinci yarısında, Jüpiter'in Boğa transitinden maksimum fayda elde etmek için paylaşımda bulunun. Özellikle ihtiyacınız olmayan ama depolamaktan vazgeçmediğiniz eşyalarınızı, ihtiyacı olanlara dağıtabilirsiniz.

• 2023 yılında duygusal olarak nasıl dengede kalınır? Özellikle iş ve kişisel sorunların size getirdiği tüm zorluklarla birlikte, duygusal bir dengeyi korumak zor olabilir. Kariyerinizdeki bir mücadele hayatınızın diğer yönlerini etkileyeceğinden, bu yıl özellikle zor olacak. Kendinizle baş başa kalacağınız zamanlar yaratın ve kendiniz gibi hissetmek için enerjinizi geri kazanın. Zorlukların sizi yıldırmasına izin vermeyin ve güçlü iyimser ruhunuzu koruyun.

• 2023 yılında iş ve yaşam arasında sağlıklı bir dengeyi nasıl sağlarsınız? Hayatınızın her alanına uygun zamanı ayırmak önemlidir. Tüm enerjiniz hayatınızın sadece bir kısmına odaklanırsa, diğer alanlarda zorluk yaşayacaksınız. Bazen dengeyi sağlamak imkansızdır ve bir yön daha fazla zamanınızı alacaktır. Her iki şey de sizin için birinci öncelik olmaya devam ettiği sürece, her şey arasında denge kurmak büyük ölçüde kolay olacaktır. Zamanınızı ve enerjinizi doğru yönetmelisiniz.

• 2023 yılında sağlık sorunları ile nasıl başa çıkılır? Başak için sağlık sorunları büyük bir endişe kaynağı olmayacak, ancak daha büyük yaş gruplarında bazı sorunlar olacaktır. Diyabet ve sindirim sorunları ile uğraşmak zorunda kalabilirler. Diyetlerinin son derece hafif olmasını sağlamak, baharatlı her şeyi onlardan uzak tutmak ve çok sıvı içmek en iyisidir. Ailenizdeki herkesin düzenli olarak sağlık kontrolünden geçmesini sağlamaya çalışın. Sağlıklı bir yaşam tarzı ve uygun egzersiz sağlıklı kalmak için bir zorunluluktur.

• 2023 yılında ilişki sorunlarıyla nasıl başa çıkılır? Başakların, 2023'te ilişkileri büyük ölçüde sorunsuz gidecek, ancak yine de ufak sorunlar olacak. Bunları uzatmamaya ve olabildiğince çabuk çözmeye çalışın. Bu şeylerin birikmesine izin vermeyin ve bunun, işlerin yokuş aşağı gitmesine yol açabilecek bir ego mücadelesine dönüşmesine izin vermeyin. Siz partnerinizle duygusal olarak bağlı olduğunuz sürece, her şey yolunda gidecektir.

• 2023 yılında kariyer sorunlarıyla nasıl başa çıkılır? Pek çok iniş ve çıkış göreceğiniz için sizin için son derece zor olacaktır. Paranın ve kariyerin geri dönebileceğini, ancak akıl sağlığı sorunlarının ciddi hasara neden olabileceğini unutmamak önemlidir. Bunları çok ciddiye almamak ve kalbinize yakın olmak en iyisidir. Çok çalışmaya ve öğütmeye devam edin; işler sonunda yukarı yönlü ivme kazanacaktır.

2023 YILI TERAZİ BURCU

Harekete geçmeniz ve bağlantılar kurmanız için size ilham verecek düşüncelerle dolu başarılı bir yıl geçireceksiniz. Ancak, hedeflerinizi yazıp kovalayarak onları gerçekleştirmeniz gerekir. Programınızda dengeli bir diyet ve düzenli egzersiz varsa, genel sağlığınız iyi durumda olacaktır. Hayatınızda beklenmedik enerjilerin ortaya çıkması nedeniyle Mayıs veya Eylül ayı biraz sıkıntılı geçebilir. Büyük yatırımlar, size maksimum getiri sağlayacak şekilde Mart'tan Ekim'e kadar yapılmalıdır.

2023, çoğu Terazi için son derece iddialı bir yıl olacak. Her zamankinden daha agresif olacaksın. Ancak bu yeni güç ve dalgası koşulsuz gelmeyecek. Eski taahhütlerin ve sorumlulukların ağırlığı sizi saracak. Diğer insanlar, zamanınız ve enerjiniz üzerinde önemli taleplerde bulunacaklar. Bazen iş yükünden bunalmış hissedeceksiniz, ancak devam etmelisiniz. Yeninin gerçek olabilmesi için eski yöntemlerin tamamlanması gerekir. Kaçarsanız kaybedecek çok şeyiniz var, bu nedenle sorumluluklarınızı yerine getirmeli ve ortaya çıkan yeni yöne doğru istikrarlı bir şekilde adım atmalısınız.

TERAZİ  burcu 2023'te aşkı bulacak mı? Evlilik var mı? Evlilerde ki durum? 

2023, ev içi ve/veya ilişki meseleleriyle ilgili önemli kararlar sunacak ve bunlar en çok Nisan ayında ön plana çıkacak. 22 Nisan'dan itibaren evlenme ihtimaliniz yüksek. Evlenirseniz, ilişkiler güçlenir. Diğer ilişkilerde de uyumlu olacak.

Çiftler mevcut bağlarını derinleştirme şansı elde edecek ve stresli dönemleri birlikte müzakere edecekler, bekarlar ise sevgili olarak uyumlu birini bulma fırsatlarıyla karşılaşacaklar.

Terazi burçlarının 2023 yılında evlenme şansı oldukça yüksek. Özellikle yükselen Terazilerin,  Jüpiter 7. Evinizden geçerken evlilik öncesinde ve sonrasında da destek olacak, eşiniz ve siz birlikte harika ve uyumlu bir yıl geçireceksiniz.

TERAZİ burcu 2023'te kariyer hayatları nasıl olacak? 

İş açısından, zaten yılın başında, koşullarınızda önemli değişiklikler olması muhtemeldir. 17 Ocak'tan sonra, finansal durumunuzdaki artışın yanı sıra işinizde ilerlemek için fırsatlar olacak. Bazıları için bunlar ev ve/veya sağlık durumunuzdaki gelişmelerden kaynaklanacaktır. Nisan yine kariyerinizde değişiklik yapmak için iyi bir ay olacak, ancak aceleci kararlardan kaçınmalısınız. Talihiniz özellikle Ekim ayından sonra büyük ölçüde artacak, yapmayı seçtiğiniz her şey doğru olacak ve çalışmalarınız için övgüler alacaksınız. 2023 yılı Terazi için fırsatlarla dolu olacak. Sadece büyüme ve başarı elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda becerilerini ve yeteneklerini geliştirmek için bir veya daha fazla şans elde edecekler. Bu da yılsonuna kadar kesinlikle istediğiniz sonuçları almanıza yarayacaktır. 

TERAZİ burcu 2023'te sağlık durumları nasıl olacak? 

Özellikle Mayıs ayına kadar sağlık tehlikelerine karşı açıksınız. Öfkenizi ve tedbirsizliğinizi kontrol altında tutmalısınız. Eğer aktif araç kullanıyorsanız; asla alkollü araç kullanmayın. Kalp problemlerine, akciğer sorunlarına, cinsel hastalıklara, kafa yaralanmalarına karşı açık etki altındasınız. 70 yaşını geçmiş olanlar, ilaçlarını yakınınızda bulundurmak akıllıcadır. 

Bu sene sağlığınızla daha fazla ilgilenmeye başlayacaksınız ve sonuç olarak sağlığınız iyileşecek ve yılın geri kalanında iyi kalacaktır.

Önemli zaman dilimleri: Aşk, evlilik, para için:

Genel anlamda 16 Mayıs’a kadar Jüpiter Koç burcunda seyredecek, dolayısıyla bu zaman sürecinde Terazi burçlarına bireyselleşme süreçlerinde hem fırsatlar, hem de zorlanmalar getirecektir. 

5 Yıldızlı dönem: 3 Ocak-27 Ocak, 11 Nisan- 7 Mayıs, 8 Kasım- 04 Aralık  

4 Yıldızlı dönem: 5 Haziran - 22 Temmuz, 

3 Yıldızlı dönem: 20 Şubat - 17 Mart, 22 Temmuz - 05 Eylül Venüs Aslan Retrosu dönemi. Burada dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni girişimler ve yeni başlangıçlardan ziyade elinizde bulunan ya da devam eden işler üzerindeki iyileştirmelere ve güncellemelere odaklanmalısınız.

Genel anlamda en iyi aylar: Kasım ve Aralık.

En stresli zamanlar: 25 Mart – 20 Mayıs

En uyumlu zamanlar: 13 Ocak - 25 Mart

En güçlü ve enerjik zamanlar: 27 Ağustos - 12 Ekim

2023'te Terazi burcu için öneriler:

Hayatınızın her alanında başarı elde etmek için 2023'te uygulayabileceğiniz, Terazi burcu için önerdiğim bazı uygulamalar:

• Ebeveynlerinizin ve tüm yaşlıların hayır dualarını her gün kaçırmadan alın. 

• 2023 e girerken, kırmızı, kahverengi ve siyah renkli giysilerden ve diğer şeylerden kaçınmaya çalışın. Bunun yerine 2023 Yeni Yılı'nda giymek ve yıl boyu kullanmak için beyaz/yeşil tonlarını tercih edin. Bu size iyi gelecektir. 

• Her gün sabahları Güneş'e selamlama ya da dua edip, şükürlerinizi sunabilirsiniz.

• Pazar ve Pazartesi günleri işlerinizin çoğunu gerçekleştirmeli ve çalışmalısınız. Size hayatta istenen sonuçları ve başarıyı verecektir.

• Terazi burçları; kırmızı, kahverengi ve siyah gibi tonlardan kaçınmalıdır. Bu renkler  olumsuz hisler uyandırabilirler. 

• 2023 yılında opal ve pembe turmalin uğurlu taşlarınız.

• 2023 yılında sağlık sorunlarıyla nasıl başa çıkarsınız? Kendiniz ve sevdikleriniz için sağlık büyük bir endişe kaynağı olabilir. Büyük bir sağlık problemi ile karşılaştığınızda bunu hazırlıklı olmayabilirsiniz. Ancak, iyimser bir bakış açısını sürdürmek ve karamsarlığa düşmemek önemlidir. Endişelenecek bir şey yok; ancak bu sorunlar geçici olacaktır. Ani gelişen sağlık problemleri karşısında; Terazi, ailenin direği olmak için büyük cesaret ve güç göstermek zorunda kalacak. 

• 2023 yılında başarı garanti mi? Gezegenler size bedava para veya hayatta geçiş izni vermek için konumlanmıyor. Yaşamaya değer her şey, ancak sıkı çalışma ve başarı ile elde edilmelidir. Eğer tam bir samimiyet, ciddiyet, sorumluluk duygusu, tutku, istek  korunursa, o zaman  başarı zaten size gelecektir. Hedefleriniz için ne kadar çok çalışırsanız; gezegenlerin size parlama şansı o kadar artar.

• 2023 yılında kariyerinizle özel yaşamınızı nasıl dengelersiniz? Bazen hırslarımız bizi alt üst ettiğinden, herkes hayatta denge sanatıyla mücadele eder. Çevrenizdeki insanların farkında olmaya çalışın. Onların varlığına dikkatli bir şekilde saygı duymak ve kabullenmek zorundasınız. Çevrenizdeki insanlara karşı şefkatli ve sevgi dolu olun. Hayatta kendini beğenmiş olmamak önemlidir.

• 2023 yılında karşınıza çıkan kişinin eşiniz olduğunu nasıl anlarsınız? Kalbinize sormalısınız. Gönül meseleleri karmaşıktır ve bunlara verilen cevaplar çoğu zaman kişinin görüşüyle uyuşmaz. Yılın başında değil, sonunda kendi içinizde bu sorunun cevabını aramaya çalışın. Dünyevi zevklere aldanmayın, sadece kendinize karşı dürüst olmaya çalışın.

• 2023 yılında iş ve özel hayatınızda diplomatik davranmalı mısınız? Bu yıl büyük başarılar elde edeceksiniz, ancak bu başarıyla beraber,  daha diplomatik olmanız gerekecek. Lütfen bunu olumsuz bir yön veya başkalarının isteklerine boyun eğmek olarak görmeyin. Olayları bu perspektiften görmeye başladığınızda akıllı ve incelikli davranacaksınız. Diplomasi o kadar da zor görünmeyecek ve bunun meyvelerini alacaksınız.

2023 YILI AKREP BURCU

Kendinizi derin derin düşünmeye ve huzura odaklanmaya adayacağınız bu yıl sizin için sorunsuz bir seyir vaat ediyor. İş hayatıyla ilgili kendinden çok fazla şüphe ve endişe duymamak en iyisidir. İyimser bir yaşam görüşünü sürdürmeye odaklanarak aktif kalın. Bazı sağlık sorunlarınız olabilir, bu nedenle bazı endişe verici belirtiler görürseniz hemen bir doktora başvurmanız en iyisidir. Bu yılın ikinci yarısında bir ev sahibi olabilirsiniz. Gayrimenkule yalnızca Mart, Haziran ve Ekim aylarında yatırım yapın.

2023 Akrep Burcu, daha az elverişli bir aile yaşamlarına sahip olabileceklerini tahmin ediyor. Ocak-Nisan ayları arasında olumsuz sonuçlar olabilir, bu da bu dönemde aile için hoş olmayan bir atmosfer yaratabilir. Bu aynı zamanda sabırlı oldukları ve hiyerarşiyi aşmaya çalışmadıkları sürece finansal kazanç ve kariyer değerlendirmeleri yılı olacak.

AKREP burcu 2023'te aşkı bulacak mı? Evlilik var mı? Evlilerde ki durum? 

Mayıs ayının önemli bir dönüm noktası olacağı 2023'te, aşk hayatınıza yatırım yapacaksınız. Mevcut bir ilişki yeni bir alana taşınabilir. Bekarlar beklenmedik bir şekilde birisiyle tanışabilir veya normalde ihtimal vermeyeceği birine aşık olabilir.

Akrep için evlilik ve ilişkilerde şanslı durumlar ortaya çıkıyor. Bu yıl özellikle harika insanlarla tanışacak; nişanlanma veya evlenmeye kadar giden ciddi ilişkilerin temelleri atılacak. Herkesle iyi ilişkilerin tadını çıkaracaksınız. Evlilik yüksek bir olasılık. Aile içindeki sevginiz ve anlayışınız artacak. İkinci çeyrekte dikkatli olun ve sevdiklerinizi üzmemeye çalışın.

Akrep burcu, bekarlarının bu yıl aşkı ve mutluluğu bulacaklar, bu yüzden gözünüz açık olmalı. Partnerinizi her yerde bulabilirsiniz. İlk aylarda aşk hayatınızda bazı engeller ve zorluklar olsa da sonrasında her şey yoluna girecek.

AKREP burcu 2023'te kariyer hayatları nasıl olacak? 

2023'te ciddi iş kararları ortaya çıkacak. Başarının anahtarı ise, yeni anlaşmalar, işbirlikleri ve ortaklıklar ile gelecek. İkinci çeyrekte kariyerinizi geliştirme şansı yakalayacaksınız. Değişen çalışma şartları, kişisel yaşamınızı etkileyeceğinden; alacağınız kararlarda en ince ayrıntıya dek planlama yapmak zorundasınız. 

Kariyer açısından olumlu bir yıl geçirecek ve mükemmel bir iş ve yaşam dengesine sahip olacaksınız. Çabalarınız, başarılarınızın ve terfilerinizin son yıllarda verdiğiniz sıkı çalışmanın ana nedeni olacaktır.

Rekabetçi bir yıla giriyorsunuz ve başarı ile çıkacaksınız. Bu yıl sık sık seyahat edeceksiniz ve işle ilgili başarı ve mutluluk elde edeceksiniz. Kendi çabalarınızla büyük başarılar elde edeceksiniz.

AKREP burcu 2023'te sağlık durumları nasıl olacak? 

Omuzlarınızda veya bacaklarınızda ciddi hasarlar alabileceğiniz bir aksilik yaşayabilirsiniz. Gözler sorun verebilir. Kan değerlerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz.

2023, zihninizi boşaltmanız ve ruhunuzun büyümesine yardımcı olmanız gereken bir yıl olacak, bu nedenle her sabah uyandıktan sonra ve uyumadan önce meditasyon yapabilirsiniz. Bu, kaygıyı uzak tutmaya yardımcı olacaktır. Uygun olmayan yiyecekler vücuda ve zihne zarar verebileceğinden bağırsak sağlığına da dikkat etmek gerekir.

Genel anlamda sağlığınızın tadını çıkaracaksınız. Yine de, ebeveynleriniz veya ailedeki bazı yaşlılar bazı sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilir. Endişeli ve uykusuz hissedebilirsiniz ama rahatlayın ve sakin kalın.

Önemli zaman dilimleri: Aşk, evlilik, para için:

Genel anlamda 16 Mayıs - 3 Eylül Jüpiter Boğa burcunda seyredecek, dolayısıyla bu zaman sürecinde Akrep burçlarına bireyselleşme süreçlerinde hem fırsatlar, hem de zorlanmalar getirecektir. 

5 Yıldızlı dönem: 27 Ocak- 20 Şubat, 7 Mayıs – 5 Haziran, 04 Aralık yıl sonuna kadar

4 Yıldızlı dönem: 09 Ekim- 08 Kasım 

3 Yıldızlı dönem: 17 Mart – 11 Nisan,  22 Temmuz - 05 Eylül Venüs Aslan Retrosu dönemi. Burada dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni girişimler ve yeni başlangıçlardan ziyade elinizde bulunan ya da devam eden işler üzerindeki iyileştirmelere ve güncellemelere odaklanmalısınız.

Genel anlamda en iyi aylar: Kasım, Aralık

En stresli zamanlar: 20 Mayıs – 10 Temmuz 

En uyumlu zamanlar: 25 Mart – 20 Mayıs

En güçlü ve enerjik zamanlar: 12 Ekim – 24 Kasım

2023'te Akrep burcu için öneriler:

Hayatınızın her alanında başarı elde etmek için 2023'te uygulayabileceğiniz, Akrep burcu için önerdiğim bazı uygulamalar:

• Az ya da yarı pişmiş yiyeceklerden uzak durun. Atıştırmalıklardan vazgeçip dengeli beslenin.  

• Duygularınızı ve ruh halinizi kontrol edin. Bazı durumlardan dolayı vücut değerlerinizde yükselme ihtimaliniz olabilir.

• Pazartesi günleri inancınız doğrultusunda ibadet edip, dua etmek ve hayır işlerinde bulunmalısınız. Atalarınıza düzenli olarak veya en az haftada bir kez hatırlamak,  dua etmek;  ayrıca türbeleri /dua merkezleri /ziyaretleri düzenli olarak ziyaret etmek size iyi gelecektir.

• Sağlığınızı bozabileceği için iş kolik olmaktan kaçının. Ayrıca, herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için mola verdiğinizden emin olun. 

• 2023 yılında lacivert gibi koyu tonlardan kaçınmanız iyi olacaktır. Bu nedenle şeftali, beyaz veya diğer yumuşak renkleri tercih etmek veya birleştirmek faydalı olacaktır.

• Turmalin, topaz ve sitrin taşlı takılar kullanmak şanslı ve uğurlu olacaktır.

• Yengeç, Balık ve Kova burçları 2023 yılında Akrep ile dost burçlar olacak.

• 2023 yılı Akrepler için olumlu mu? Doğru sabrınız varsa gözyaşı sizin için son derece iyimser ve hoş olabilir.

2023 YILI YAY BURCU

Bu yıl bazı zorluklarla ve zaferlerle karşılaşabileceğiniz için biraz karışık bir yıl olacak. İyimser kalmak ve rasyonel bir düşünce sürecini sürdürmek önemlidir. Size umut ışığı olacakları için ailenize yakın durun, yabancılardan da bir o kadar uzak durmanızda fayda var. 2023'te beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmenizi gerektirebilecek bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Maddi kazanç açısından gayrimenkul sizin için önemli bir sektör olmaya devam edecek. Başarılı bir birliktelik ile romantik aşk hayatınız hareketlenecek. 

Yaylara, önceki yıllara göre daha yüksek bir enerji seviyesi öngörüyor. Geçmiş yıllardan gelen hayal kırıklıkları ve üzüntüler kaybolacak. 2023 yılı hayırlı bir yıl olacak. Çözülmesi gereken her şey hemen çözülmese de, sonunda hayrınıza bir şekilde sonuçlanacak. 

2023, kariyer gelişimi açısından hayatınızın en uygun dönemlerinden biri. Tüm yaratıcılığınızı kullanın ve profesyonel taahhütlerinizi rahat ve onurlu bir şekilde yönetin. Eylemler kelimelerden daha yüksek sesle konuşur, bu nedenle kanıtlayacak bir şeyiniz olduğunda eylemin kontrolü ele almasına izin verin

Başarı bu yıl size gelecek, ancak başkalarıyla olan ilişkilerinizi asla kibirle bozmayın. Yay burcu kadınının aşk hayatıyla ilgili bazı ayrıntılar 2023'te su yüzüne çıkabilir. Bu iyi bir durum, çünkü ilişkiniz daha parlak ve mutlu hale gelecek. Böylece duygularınız konusunda daha olgun olmanızı ve dürtüsel yaklaşımlardan kaçınmanız gerektiğini anlayacaksınız. Belki dürtüselliğinizi yumuşatmakla ilgili kısım üzerinde çabalarsanız ve arada bir duygularınızı ifade edebilirseniz, evlilik hayatı uyumlu olacak ve ilerleyecektir.

YAY burcu 2023'te aşkı bulacak mı? Evlilik var mı? Evlilerde ki durum? 

Romantik ilişkilere olan inancınız bu yıl hiç olmadığı kadar fazla olacak. Aşk hayatınız, özellikle Mart ayının sonundan itibaren ve Nisan boyunca hareketli olacak. Popülerliğiniz ile birlikte renkli ve sosyal bir zaman geçireceksiniz. Bu, hem aşk hayatınızı hem de aile koşullarınızı yenilemek ve ilişkilerinizde sorumluluk almak için iyi bir zaman olacak, çünkü çabalarınız muhtemelen başarıya ulaşacak.

Bu yıl iyi ve romantik ilişkileriniz olacak. Kardeşler ve arkadaşlar destekleyici olacaktır. Barış ve uyumun tadını çıkaracaksınız.

2023 yılında Yay burcunun evlenme ihtimali çok yüksek. Bunun için en iyi zaman yılın son çeyreği. Birine evlenme teklif etmeyi planlıyorsanız, bunun için en iyi zaman ikinci çeyrek; Nisan, Mayıs ayları olumludur.

YAY burcu 2023'te kariyer hayatları nasıl olacak? 

2023 yılı mutlaka mali işleriniz açısından olumlu yönde geçecek ancak yılın ilk çeyreğinde biraz uyanık olmanız gerekebilir çünkü bu dönemde düzenli gelir konusunda bazı sorunlar yaşanabilir. Yıl boyunca mükemmel bir gelir akışı olacağından emin olabilirsiniz.

Bu yıl hayatınızın bazı önemli alanlarında özel başarılar elde edeceksiniz. Hayatınızda iyiye doğru değişiklikler olacak. Meslektaşlarınız size destek olacak ve çalışma alanınızda başarı elde edeceksiniz. İkinci çeyrekte işle ilgili tüm kararları dikkatli bir şekilde alın ve gereksiz harcamalardan kaçının.

Kariyer açısından, Mayıs ayının sonunda iş hayatınızın hareketlenmesi sebebiyle fazlasıyla yoğun ve  meşgul olacağınızı bilin. Bu nedenle, fikirlerinizi Mart ve Nisan aylarında harekete geçirmeyi düşünün, böylece yıl ortasında işleri lehinize değiştirecek fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmaya hazır olursunuz. İş değiştirmeyi düşünenler için; bu seçenekleri yılın başında bolca olacak. İş hayatınızda büyüme olacak, bunu üçüncü çeyrekten itibaren göreceksiniz.

YAY burcu 2023'te sağlık durumları nasıl olacak? 

Üreme, mesane ve cinsel organlarla ilgili sorunlarınız olabilir. Dönem dönem enerjinizde düşüklük olabilir. Göz ve diş hastalıklarına yakalanma olasılığınız var. Yemek borusu rahatsızlıklarına dikkat etmelisiniz. Özellikle bacak kısmınıza ciddi bir darbe alabilirsiniz. Kazalara ve sakarlıklara ekstra dikkat edin. 

Ayrıca ikinci çeyrekte sağlığınıza, özellikle mide ile ilgili sorunlara, ülserlere ve sindirim sistemi problemlerine dikkat etmeniz gerekiyor. Belirli sağlık kısıtlamalarıyla karşı karşıya kalmamak için, sağlıklı beslenin ve egzersiz yapın.

Önemli zaman dilimleri: Aşk, evlilik, para için:

Genel anlamda 16 Mayıs’a kadar Jüpiter Koç burcunda seyredecek, dolayısıyla bu zaman sürecinde Yay burçlarına birçok alanda fırsatlar sunacaktır.

5 Yıldızlı dönem: 20 Şubat - 17 Mart, 5 Haziran - 22 Temmuz,

4 Yıldızlı dönem:  3 Ocak-27 Ocak, 11 Nisan- 7 Mayıs, 8 Kasım- 04 Aralık  

3 Yıldızlı dönem: 22 Temmuz - 05 Eylül Venüs Aslan Retrosu dönemi. Burada dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni girişimler ve yeni başlangıçlardan ziyade elinizde bulunan ya da devam eden işler üzerindeki iyileştirmelere ve güncellemelere odaklanmalısınız.

Genel anlamda en iyi aylar: Haziran, Kasım

En stresli zamanlar: 13 Ocak – 25 Mart,

En uyumlu zamanlar: 20 Mayıs – 10 Temmuz, 27 Ağustos – 12 Ekim 

En güçlü ve enerjik zamanlar: 24 Kasım’dan yılsonuna dek.

2023'te Yay burcu için öneriler:

Hayatınızın her alanında başarı elde etmek için 2023'te uygulayabileceğiniz, Yay burcu için önerdiğim bazı uygulamalar:

• Genel anlamda sağlık açısından iyi bir yıl. Rutinlerinizi ve kontrollerinizi ihmal etmeyin. Zihinsel sağlığınız için sakinleşmeli ve sinirlerinize hakim olmayı öğrenmelisiniz.

• Kişiliğinizi geliştirmek ve çevrenizde olumlu hisler yaratmak için sarı safir taş kullanın. Bu sizin daha kararlı olmanıza, aşk ve profesyonel yaşamda ilerlemenize yardımcı olacaktır.

• 2023'te her türlü gerginliği ve değişim korkusunu azaltmanıza yardımcı olacağı için düzenli spor yapmalısınız.

• Turkuaz, lapuz lazuli taşları size uğur getirecektir. 

• 2023 yılı genel anlamda şanslı mı? 2023 yılı, ilk çeyrekte uyanık olduğunuz sürece çeşitli finansal avantajlar sunacaktır. Aşk hayatının başlangıcına dair işaretler Nisan, Haziran ve Eylül aylarında da mümkündür ve bu yıl kesinlikle bereketli geçecek ve hayatınıza bolca neşe ve mutluluk getirecektir.

• 2023 yılı öğrenciler açısından nasıl geçecek? Çalışmanın karşılığını kesinlikle alacaksınız. Bu zor olabilir, ancak gerekli çabayı gösterirseniz aynı zamanda ödüllendiricidir. Sıkı çalışmanız kesinlikle boşa gitmeyecek ve maksimum çabayı göstermeniz size en iyi sonuçları sağlayacaktır.

2023 YILI OĞLAK BURCU

2023 boyunca temel duygunuz sakinlik ve uyum olacak. Oğlak burçlarından birçoğu, bu sene dünyayı dolaşmayı isteyecek. Biraz stres atmak ve iç huzuru bulmak için yaşam tarzınızı yeniden düzenleyebilir ve zihin değiştiren egzersizlere yönelebilirsiniz. Bu sene çok çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz, ancak aynı zamanda zorluklarla başa çıkacak kişiliğe ve güce de sahip olacaksınız. Yeni arkadaşlıklar sizi cezbedebilir ve kendinizi eski arkadaşlarınızdan ayrı düşerken bulabilirsiniz. Sadakatinizi değerlendirmek ve en güvendiğiniz dostunuzu geride bırakmamanız gerektiğini unutmayın.

2023 yılında Oğlaklar gizli yeteneklerini ortaya çıkartacaklar. Bu yıl güç ve otorite kazanacaksınız. Genel olarak, sizin için ışık ve neşe dolu olacak. Tüm bunlara rağmen yine de yolunuzda engeller olacak. Ancak, pratikliğiniz sayesinde; mesleki ve kişisel yaşamınızda karşılaşacağınız bu engellerin üstesinden geleceksiniz. 

Oğlaklar, profesyonel olarak mükemmelleşmek için birçok fırsata sahip olacak. 2023'te iş arkadaşlarınızın yardımı ve üstlerinizin desteğiyle keşfetme ve yenilik yapma konusunda bolca imkana sahip olacaksınız. Yıl boyunca bazı olumsuz durumlar olacaktır, ancak profesyonel ve alçakgönüllü bir tutum sürdürmeniz sayesinde tüm zorlukların üstesinden gelebileceksiniz. Yılın yarısında, kariyer gelişiminizde bazı gecikmeler ve gerilemeler fark edeceksiniz. Tüm sorunların anahtarı takım çalışmasıdır.

Oğlak kadını 2023'te ruh eşini bulma şansına sahip. Bu, çekicilik ve çekici güç konusunda hiçbir şüphesi olmadığı zamanda gerçekleşecektir. Bunun anahtarı ise; aşkı idealleştirmeyi bırakıp gerçeğe dönmek, daha mütevazı ve bağışlayıcı bir tavır sergilemektir.

Oğlak, mükemmel bir şekilde, ister büyük ister küçük miktarlarda olsun, parasını yönetebilen kişidir. 2023'te para az olmayacak ama çok da olmayacak, ancak yılın yarısında normal bütçenizin dışında bazı harcamalarınız olacak. Bu yüzden erken tasarruf etmekte fayda var.

OĞLAK burcu 2023'te aşkı bulacak mı? Evlilik var mı? Evlilerde ki durum? 

Geleneksel aşk kavramını bırakmaya ve birini sevmenin ve sevilmenin yeni yollarını kucaklamaya hazırsınız. Özellikle Mart sonu ile Nisan ve Mayıs aylarında yaşanan gelişmeler ve fırsatlar sizi bile şaşırtabilir.

Arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle çok eğleneceksiniz. Aile hayatında ve ilişkilerde uyumun tadını çıkaracaksınız. İkinci çeyrekte bazı yanlış anlamalar baş gösterebilir, ancak dikkatli olmanız ve sert sözler kullanmamanız gerekir. Evlilik ve romantizm olasılığı var.

OĞLAK burcu 2023'te kariyer hayatları nasıl olacak? 

2023'te kariyerinizde değişikliklerden kaçamayacaksınız. Şunu göz önünde bulundurun; başkalaşım sürecindesiniz ve kariyeriniz, kim olduğunuzun hayati bir yönüdür, bu nedenle kanatlarınızı açın ve yeni seçenekleri ve fırsatları kucaklayın. Güçlü bir iş ahlakına sahip olmak için önce yaptığınız işi sevmelisiniz. Bu konuda tutkulu olmalı ve iş taahhütlerinizin zamanında tamamlanmasını sağlamak için güçlü bir disiplin sağlamalısınız. Tembelliği ve üşenmeyi bırakın. Hedeflerinize ulaşmaya odaklanan aktif bir yaşam tarzını benimseyin. Bu doğrultu da yılmadan ilerlemek size başarıyı getirecektir. 

2023 Oğlak burçları zaten, yatırımlar ve para açısından şanslı olacak. Akıllıca kararlar verecek ve ilgili tasarrufları yapabileceksiniz. Genel olarak, iş yaşamınızda performansınız iyi olacak. Fırsatlar olacaktır, ancak yalnızca doğru ve olumlu bir zihin çerçevesiyle, olağanüstü derecede iyi performans gösterebileceksiniz.

Gelirde ve para birikiminde artış şansı olacaktır. Mayıs ayında işte terfi alma olasılığı olacaktır. Öğrenciler oldukça başarılı olacak. İkinci çeyrekte dikkatli olmalısınız. Bu süre zarfında işinizi değiştirmemeniz ve yatırımdan kaçınmanız tavsiye edilir. Yılın son çeyreği arazi ve mülk satın almak ve yatırım yapmak için elverişli olacaktır.

OĞLAK burcu 2023'te sağlık durumları nasıl olacak? 

Baş ağrısı, dinlenme eksikliği, baskı, yüksek şeker ve kan basıncı, üreme ve cinsel organ sorunu, kadınlarda döngüler, yoğun migren ve ateş gibi rahatsızlıklarla uğraşabilirsiniz. Kafa hasarı riskiniz olduğundan, Mayıs ile Kasım ayları arasında son derece dikkatli olun. Sağlığınız bu yıl ortalama olacak. Kalple ilgili bazı problemler ortaya çıkabilir, ancak son çeyrek sağlık açısından iyi olacaktır. Annenizin sağlığı bazı endişelere neden olabilir.

2023, sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için yaşam tarzınızda değişikliğinin yapılması gereken bir yıl olacak. Sağlıklı ve besleyici bir diyeti, bol meyve ve sebze ile bütünleştirmeye çalışın. Vücudunuzu dinç tutmak için uygun miktarda su ve sıvı aldığınızdan emin olun. Etrafınızda hijyenik bir ortam sağlayın ve herhangi bir rahatsızlıkta mutlaka doktora görünün. 

Önemli zaman dilimleri: Aşk, evlilik, para için:

Genel anlamda 16 Mayıs - 3 Eylül Jüpiter Boğa burcunda seyredecek, dolayısıyla bu zaman sürecinde Oğlak burçlarına birçok alanda fırsatlar sunacaktır.

5 Yıldızlı dönem: 17 Mart – 11 Nisan,  09 Ekim- 08 Kasım

4 Yıldızlı dönem: 27 Ocak- 20 Şubat, 

3 Yıldızlı dönem: 7 Mayıs – 5 Haziran, 22 Temmuz - 05 Eylül Venüs Aslan Retrosu dönemi. Burada dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni girişimler ve yeni başlangıçlardan ziyade elinizde bulunan ya da devam eden işler üzerindeki iyileştirmelere ve güncellemelere odaklanmalısınız.

Genel anlamda en iyi aylar: Kasım - Aralık

En stresli zamanlar: 25 Mart – 20 Mayıs

En uyumlu zamanlar: 10 Temmuz – 27 Ağustos

En güçlü ve enerjik zamanlar: 12 Ekim – 24 Kasım 

2023'te Oğlak burcu için öneriler:

Hayatınızın her alanında başarı elde etmek için 2023'te uygulayabileceğiniz, Oğlak burcu için önerdiğim bazı uygulamalar:

• Salı ve Perşembe günleri inancınız doğrultusunda ibadet etmek, dua etmek ve hayır işlerinde bulunmak; özellikle de oruç tutmak; maddi sıkıntılar yaşıyorsanız, faydalı olacaktır.

• Aşk ve sevgi ilişkilerinde dengeyi sağlamak için Cumartesi günü ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunun.

• Oğlak için en uyumlu burçlar Başak, Boğa, Yengeç ve Balık olacaktır. Arkadaşlık açısından iyi bir ortak olmanın yanı sıra, düşünceleriniz için de güvenebileceğiniz burçlardır. İkizler, Terazi, Kova ve Koç ile bağlantı kurarken dikkat etmelisiniz. Bu burçlarla aranızdaki ilişki ve iletişim uyumsuz olacaktır.

• 2023 yılı Oğlaklar için iyi bir yıl mı?  Oğlak için harika bir yıl olacak. Özel ve iş yaşamınızda bazı değişiklikler zorunlu hale gelebilir. Sağlık açısından sorunlarla karşılaştığınız dönemlerde iş hayatınızda sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, sağlık konularını bu yıl ciddiye almalısı ve gerekeni yapmalısınız. 

• 2023 yılında partnerinizle nasıl daha iyi iletişim kurarsınız? Duygusal olarak mümkün olduğunca açık olun ve eşinizle duygularınız hakkında iletişim kurun. Egonun kişisel konulara girmesine izin vermeyin ve kelimelerinizi dikkatli kullanın. Kalem kılıçtan keskindir ve sert sözleriniz insanların canını acıtabilir. Eğer biri gerçekten hatalıysa, bu konuda inatlaşmadan bunu kabul etmeye istekli olmalısınız.

• 2023 yılında iş baskısı ile nasıl başa çıkarsınız? Kariyer mücadeleleri herkesin oldukça aşina olduğu bir şeydir ve oldukça zorlu bir yol olabilir. Ancak, kariyerin uzun bir maraton olduğunu ve kısa mesafe koşusu olmadığını hatırlamak en iyisidir. Bugünün eylemleri size sonuçları aylar veya yıllar sonra verecektir, bu nedenle sabır anahtardır. Kendinizi odaklayın ve küçük tuzakların sizi yıkmasına izin vermeyin.

• 2023 yılında nasıl daha güvenli olursunuz? Güven, kişinin uygulama ve alışkanlıkla geliştirmesi gereken bir şeydir. Öncelikle kişinin kendisinde, oldukça dışa dönük ve harekete geçirmesini gerektirir. Vücut diliniz ve ses tonunuz insanlara zaten güven veriyor. Çevrenizdeki insanları aktif olarak dinlemeli ve onlarla etkileşim kurmalısınız. Bu sizin kendinize olan güveninizi sağlamlaştıracaktır. Endişeleriniz ve özgüven sorunlarınız olsa bile, bunların sizi durdurmasına veya bir engel haline gelmesine izin vermeyin. 

2023 YILI KOVA BURCU

2022 sizin için zor bir yıl olmuş olabilir. Ancak 2023, hayatınızı yeniden rayına oturtabileceğiniz bir dönem olarak şekilleniyor. Yıl, pozitiflik, olasılıklar ve fırsatlarla dolu olmayı vaat ediyor. Kovalar bu sene, sıkı çalışmalarının karşılığını almaya başlayacak ve yeni buldukları başarının tadını çıkaracak. Sağlıktan beslenmeye ve yaşam tarzı bölümüne kadar hayatın her alanında iyi bir kazanım onları bekleniyor. Önemli bir gelir ve kaynak elde edecek ve sevdikleriyle olan bağı da kuvvetlenecek. 

Bu yıl sezgiselliğinizin, hayata dair anahtarlara işaret ettiğini görecek, ilke ve prensiplerinize uyarsanız huzuru bulacak ve büyük olasılıkla çabalarınız takdir edilecektir. İşinizin, evinizin veya arkadaşlarınızın yanı sıra, bu yıl tanıştığınız herkes etrafınızda mutlu olacak ve sonunda her yere ve herkese neşe saçacaksınız. Ancak yılın ilk yarısı aşk hayatınız açısından inişli çıkışlı geçebilir, bu nedenle yılın geri kalanında ruh eşinizle harika vakit geçirebilmeniz için Mart ayına kadar mücadeleye devam etmeniz, içinize kapanmamanız ve sosyal olmanız gerekiyor.

Bu yıl Kova burcu her açıdan dengeli bir yaklaşım, birçok ayarlama ve uzlaşma sergilemesi gerekiyor. Bu sayede mevcut ilişkilerin düzeleceği bir dönem olacak. Öte yandan, yeni ilişkiler konusunda dikkatli olmanız tavsiye edilir. Ayrıca yeni yıl, karşılıklı arzu edilirse kaybedilen bağların yeniden kurulması için uygun olacaktır.

Kendi faaliyet alanınızda başarılı olacaksınız. Hırslarınız, amaçlarınız ve özlemleriniz yeni bir yön alacak, terfi ve tanınma beklentileriniz emekleriniz sayesinde ve doğrultusunda gerçekleşecek. Meslektaşlar ve patronlarla samimi ilişkiler sürdürmek önemlidir. İncelik ve diplomasi sizin lehinize çalışacaktır.

2023 yılında Kova burcu kadını romantik yaşamının kalitesini geçmiş yıllara göre çok daha fazla yükseltebilir. Sonuç olarak, partnerinize daha da yakınlaşacaksınız. Ancak, bu hem sizin hem de ondan biraz çaba ve bazı tavizler gerektirecektir.

Bekarlar, kendilerinden farklı fikirlere ve farklı yaşam tarzlarına açık oldukları sürece, 2023 yılında bir ilişkiye başlama şansına sahip olacaklar.

Mali açıdan da en şanslı burçlardan biri Kova. Sadece istikrardan faydalanmakla kalmayacak, aynı zamanda dengeniz de sıklıkla iyileşecek. Ancak bu, sizi lüks ve fantezilere fazla harcamaya itecektir. Fazladan bir şey biriktirmeden hiçbir ay geçmemeli çünkü bazı beklenmedik harcamalarınız da olacak. Her iki durumda da 2023'ün sonu daha fazla gelir ve zenginlikle gelecek.

KOVA burcu 2023'te aşkı bulacak mı? Evlilik var mı? Evlilerde ki durum? 

Aşk hayatınızdaki gelişmeler büyük ölçüde kişisel koşullarınız ve heyecan ihtiyacınız ve hatta farklı bir şey (veya biri) tarafından yönlendirilecektir. Bir aile kurma planınız varsa veya çocuk düşünüyorsanız bu mümkün. Sürprizlerle dolu bir yıl olacak.  

Özellikle yılın başında, kişisel hayatınız için biraz inişli çıkışlı olabileceğini gösteriyor. Partnerinizden uzak kaldığınızda aşk bundan etkilenebilir ve evlilik tekliflerinde bazı sürtüşmeler görülebilir ve bu durum maddi açıdan bazı eksikliklere kadar uzanabilir. Yani yurt dışına çıkmaya veya ev almaya bile karar verebilirsiniz, ancak ani kararlar vermeden önce iki kez düşünmelisiniz.

Kova burcu bireyleri, yılın başında romantik birlikteliklerinde uyumluluk yaşayacaklar. Ocak ve Şubat aylarında mutluluk yaşanacak, ancak Mart ve Nisan aylarında ilişki gerginleşecek ve yıl içinde evlilikle sonuçlanabilecektir.

KOVA burcu 2023'te kariyer hayatları nasıl olacak? 

Kariyer açısından ise bu yıl, becerilerinizi geliştirmek ve yeni bir günlük rutini benimsemek için heyecan duyacağınız fırsatları sunuyor. İş ve kariyer programınızı adım adım değiştirme imkanı bulacaksınız. Ancak, ilerleme kaydetmek için önce geçmişi geride bırakma ve cesaretle ilerleme motivasyonuna mental olarak da ulaşmanız gerekecek. 

Finans açısından kesinlikle diğer tüm yıllardan daha tatmin edici sonuçlar elde edeceksiniz ve kariyerinizde istikrarlı bir büyüme bekleyebilirsiniz. Ancak iş arkadaşlarınıza karşı dikkatli olmanız ve iş yerinde onlarla iyi bir ilişki kurmanız gerekiyor.

2023 yılı kariyeriniz için de iyi bir yıl. Mart ve Nisan mali açıdan iyi aylardır. Eylül ayına gelindiğinde kariyeriniz gelişecek. Kasım ve Aralık aylarında işle ilgili olarak çok fazla baskı altında olacaksınız ve tamamen finansal durumlarla ilgilenmeye odaklanacaksınız.

KOVA burcu 2023'te sağlık durumları nasıl olacak? 

Sağlık konusunda 2022 yılı genel anlamda sizler için iyiydi. Bu iyi olma durumu 2023 yılında da devam edecek. 16 Mayıs 2023’e kadar, devam eden uzun zamandır uğraştığınız sağlık problemleri var ise; iyileşme belirtileri gösterecektir. 

Bununla birlikte, formda kalma, egzersiz ve spora merak, dış görünüşünüzde özellikle fiziksel yapınıza önem gösterme, beslenme ve diyet konuları bu sene ön plana çıkacak. İyi beslenme hayati önem taşır ve bu konularda bir uzmana danışmak uygundur, ancak ne yediğiniz kadar; nasıl yediğiniz de önemlidir. Akşam yemekleri rahat ve sakin bir şekilde yenmelidir. Kızgın veya öfkeli olduğunuzda yemek yemekten kaçınmaya çalışın. Aksi durumda mide problemleri ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. 

Bu sene ayrıca,  gözlerinize, omurganıza, dizlerinize, dişlerinize ve iskelet düzeninize normalden daha fazla önem verilmelidir. Bir masör veya osteopata genel ziyaretler yerinde olacaktır. Son derece deneyimli olmanıza ve yeni şeyleri yeni oldukları için sevmenize rağmen, bu yıl, özellikle sağlık konusunda uzun vadeli sağlık için endişelenip, geleneksel yöntemlere odaklanabilirsiniz. Tüm bunların yanında ruhsal sağlığa da odaklanacaksınız ve bunun için derin araştırmalara girebilirsiniz. Şifayı içinizde bulmanın yollarını geliştireceksiniz ve içinizde yakınlaştığınız ve ilişki kurduğunuz bir İlahi Hekim var ve size kalıcı sağlık getirecek.

Önemli zaman dilimleri: Aşk, evlilik, para için:

Genel anlamda 16 Mayıs’a kadar Jüpiter Koç burcunda seyredecek, dolayısıyla bu zaman sürecinde Kova burçlarına birçok alanda fırsatlar sunacaktır.

5 Yıldızlı dönem: 3 Ocak-27 Ocak, 11 Nisan- 7 Mayıs, 8 Kasım- 04 Aralık  

4 Yıldızlı dönem:  20 Şubat - 17 Mart, 5 Haziran - 22 Temmuz,

3 Yıldızlı dönem: 22 Temmuz- 05 Eylül Venüs Aslan Retrosu dönemi. Burada dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni girişimler ve yeni başlangıçlardan ziyade eski aşklar gündeme gelecektir. Yeni girişim ve başlangıçlar önerilmez.

Genel anlamda en iyi aylar: Haziran, Ekim

En stresli zamanlar: 20 Mayıs – 10 Temmuz

En uyumlu zamanlar: 13 Ocak – 25 Mart

En güçlü ve enerjik zamanlar: 27 Ağustos – 12 Ekim

2023'te Kova burcu için öneriler:

Hayatınızın her alanında başarı elde etmek için 2023'te uygulayabileceğiniz, Kova burcu için önerdiğim bazı uygulamalar:

• Özellikle geceleri soğuk yiyecek tüketmekten kaçının. Dürtüsel davranışlardan kaçınmak öfkenizi ve kişisel hayatınızdaki sorunları kontrol etmenize yardımcı olur. 

• Kova burçları için bir başka çare de hayatınızın sıkıntılarından kurtulmak için özellikle Cumartesi günleri hayır işlerinde bulunmaktır.

• Özellikle evliliğinizde sorun yaşamamak için Çarşamba günü hayvanlara barınma ve beslenme desteği sağlayın.

• İş yaşamında ve finans konularında olumlu sonuçlar elde etmek için düzenli olarak kendi iş faaliyet alanında yapılan eğitimlere katılın ve bu alanda kendinizi geliştirin.

• 2023 yılında Kova burcu aile hayatı nasıl olacak? Aile açısından, keyifli vakit geçirecekler. Zaman zaman bazı iniş ve çıkışlar yaşansa da yıl genelinde ilişkiler iyi olacaktır. 

• 2023 yılında Kova burcuyla en uyumsuz burçlar hangileri olacak? Başak ve Balık olacak. Boğa burcuna olan mesafenizi de korumalısınız.

• 2023 yılında hangi burçlar Kova ile uyumlu olacak? Kova burcu erkeği ve kadını için İkizler ve Yay en uyumlu burçlar olacaktır. Ayrıca Terazi ve Akrep ile dostluk veya dostça bağ sürdürebileceklerdir.

• 2023 yılında Kova burçları için uğurlu renk hangisi olur? Sarı, 2023'te vazgeçilmez renginiz olacak. Mutlaka üzerinizde taşıyın. Özellikle önemli toplantı ve görüşmelerinizde kullanabilirsiniz.

• 2023 yılında Kova burcu aşkta şanslı olacak mı? Kova burçları için aşkta karışıklıklar olasılı olacaktır. Çiftler istenen sonuçları alacak, ancak biraz gecikmeli. Aynı şey aşkı bulan veya evlenme ihtimali olan bekarlar için de geçerli.

• 2023 yılında Kova burcuna şans getirecek taşlar neler? Ametist ve Kehribar 

• 2023 yılı Kova Burcu öğrenciler için iyi bir yıl mı? Hedeflerinize odaklanırsanız eğitim hayatının, başarılı ve faydalı bir yıl olacağını gösteriyor. Bu yıl zarfında, birçok alanda hem yeni, hem de daha fazla konu öğreneceksiniz. 

• Merkür Retrosu 2023'te Kova Burcu'nu Nasıl Etkiler? 2023 Merkür retrosu herkes için önemli ancak Kova burcu için biraz daha derin bir anlamı var. 2023 yılında Merkür toprak burçlarında retro hareketini yapacakken, bu evler Kovanın karma evlerine denk geliyor. Dolayısıyla geçmişin ve karmanın izlerini düzeltme ve revize etme imkanını sunarken, bunu biraz da zorlu koşullarda önüne çıkartıp, ancak yüzleşerek aşmasına sebebiyet verecektir. 

2023 YILI BALIK BURCU

Balık burçları, 2023'te yeni başlangıçlara adım atacak; bunu yaparken de hem duygusal hem de finansal anlamda sevdiklerinden cesaret ve destek alacaklar. Bu sene hayatta, pozitif ve iyimser duygularla bakacaksınız. Pek çok güzel haber ve sizi bekleyen sürprizler olacak. Öfkenizi kontrol altında tutmanız gerekecek ve diplomasi hayatta büyümenize yardımcı olacaktır. Bu yıl size iyi bir servet getirecek ve hem kişisel hem de profesyonel alanda büyümenize yardımcı olacak.

2023 yılına girerken kendinizi biraz kaybolmuş hissedebilir ve önemli bir konuda hangi yöne gideceğinizden emin olamayabilirsiniz. Bu durumda cesaretli davranmanız gerekecek. Ocak 2023'ten itibaren enerjilerdeki değişim, sizin için doğru olan yolu görmenize yardımcı olacaktır. 

2023 yılında yaşamın önemli bir aşamasına geleceksiniz. Kuvvetli arzular bu yıl hayat bulabilir. Evren sistematiği; yaşam tarzınızda, kariyerinizde ve kişisel yaşamınızda radikal değişiklikler yapmanıza yardımcı olacaktır. Enerjinizi yıl boyunca doğru bir şekilde kanalize edin. Duygularınızın size oyun oynamasına izin vermeyin; yıkıcı olmak yerine, yaratıcı ve yapıcı olmaya gayret edin. 

2023 ilk çeyreğinin hemen sonrasında çabalarınız ve sıkı çalışmanızın meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. Bu yıl mesleki faaliyetlerinizi çeşitlendirmeniz tavsiye edilmiyor. Bir veya iki projeye odaklanın ve sadece o yönde seferber olun.

2023'te Balık kadını için duygusal hayat oldukça telaşlı olacak. Duygular doruklarda, farklı ruh halleri ve korkular var. Bildikleriniz, pratiklik işe yaramıyor. 2023'te ilişkileriniz yolunda gitmeyebilir, bu durumda en iyisi aile değerlerine ve geleneklerine bağlı kalmak ve odağı kaybetmemek. Partnerinizle ilişkinizin iyi gitmesi için tavrınızı biraz düzeltmeniz ve ona daha fazla ilgi göstermeniz gerekecek.

Balık burcunun paraya karşı tutumu, yeni biten yıla göre tamamen değişecek. 2023'te başkaları için para harcama konusunda daha sağduyulu olacak ve onların ihtiyaçlarına daha yakından bakacaksınız. Parayla ilgili manevralarla, bazı insanların iyi niyetini yakalayabileceksiniz.

Balık burcu 2023'te aşkı bulacak mı? Evlilik var mı? Evlilerde ki durum? 

Aşk hayatınızın tadını çıkarmak için harika bir yıl. Ocak ayının sonu ve Şubat ayının ortasından - Mart ortasına kadar olan zaman diliminde romantizmin büyüsü iliklerinize dek işleyecek.  Yine de hayata tamamen pembe gözlüklerle bakmadığınızdan emin olun. Ayakları yere sağlam basan ilişki konusunda ısrarcı olmalısınız. 

Bu yıl çocuklarınızın başarılı ve güzel gelişmeleri keyfinizi yerine getirecek. Aşk ilişkilerinde, karışık durumlar devam etse de, yılsonuna doğru çözülecektir. 

Balık burcu 2023'te kariyer hayatları nasıl olacak? 

2023'te çalıştığınız kurumları değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Değişim önceki yıllardaki kadar gözünüzü korkutmayacak ve böylece işinizin yeni yönlerini öğrenebilir, hatta yeni bir alana girebilirsiniz. Haziran, kariyer fırsatları için önemli bir aydır, bu nedenle gözünüzü dört açın.

Balık burçları 2023 yılında kariyerlerinde iyi sonuçlar alacaklar. Yılın başlangıcı olumlu olacak. Çalışma alanınızda takdir görecek ve devam etmeniz için güçlü fırsatlar doğacaktır. İkinci ve üçüncü çeyrek biraz stresli olabilir. Finansal olarak da yıl geneli gayet iyi geçecek.

 Öğrencilerinde bu sene başarılı olacağı bir yıl. 

Balık burcu 2023'te sağlık durumları nasıl olacak? 

Sağlık, tüm yıl boyunca dikkat gerektirebilir. Uykusuzluk, uzuvlardaki ağrı, mide ülseri, mide sorunları, ateşli hastalıklar ara sıra gündeme gelecektir. Dikkatli olmanız ve tedbirli davranmanız gerekir.

Fiziksel sağlık sorunları, zihinsel sağlık sorunlarını beraberinde getirebilir. Her şeye rağmen iyimserlik ve umut duygunuzu koruyun. Bir şeyleri düzeltmek ve enerjinizi geri kazanmak için yalnız kalarak kendinize vakit ayırmalı, dinlenerek güç toplamalısınız. Kendinize çok fazla yüklenmeyin. Anda kalın ve gelecek için endişe etmeyin.

Önemli zaman dilimleri: Aşk, evlilik, para için:

Genel anlamda 16 Mayıs - 3 Eylül Jüpiter Boğa burcunda seyredecek, dolayısıyla bu zaman sürecinde Balık burçlarına birçok alanda fırsatlar sunacaktır. Ancak başarıyı yakalamanız için çaba göstermeniz gerekecek.

5 Yıldızlı dönem: 27 Ocak- 20 Şubat, 7 Mayıs – 5 Haziran, 4 Aralık ve yılsonuna dek.

4 Yıldızlı dönem: 17 Mart – 11 Nisan,  09 Ekim- 08 Kasım

3 Yıldızlı dönem: 22 Temmuz - 05 Eylül Venüs Aslan Retrosu dönemi. Burada dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni girişimler ve yeni başlangıçlardan ziyade elinizde bulunan ya da devam eden işler üzerindeki iyileştirmelere ve güncellemelere odaklanmalısınız.

Genel anlamda en iyi aylar: Nisan, Ekim

En stresli zamanlar: 10 Temmuz – 27 Ağustos

En uyumlu zamanlar: 25 Mart – 20 Mayıs

En güçlü ve enerjik zamanlar: 12 Ekim – 24 Kasım

2023'te Balık burcu için öneriler:

Hayatınızın her alanında başarı elde etmek için 2023'te uygulayabileceğiniz, Balık burcu için önerdiğim bazı uygulamalar:

• 2023 yılında mesleğinizde büyük sıkıntılarla karşılaşıyorsanız veya iş değiştirmeyi planlıyorsanız veya genel anlamda mali durumunuzu korumak istiyorsanız, özellikle Cumartesi günleri fakir ve muhtaç insanlara yemek vermek faydalı olacaktır. Ayrıca akuamarin ve yeşim değerli taşlarını takabilirsiniz.

• Kişisel yaşamınızda işleri daha iyi hale getirmek veya ailenizde sizden daha küçük kişilerle ilişkilerinizi düzeltmek için, evinizdeki yaşlılardan hayır duaları alın. 

• 2023 yılında şanslı olacak mı? Evet, Balık erkekleri ve kadınları 2023 Yeni Yılı'nda şanslı olacaklar. Boğa, Yengeç, Başak, Akrep ve Oğlak ile birlikte hayatlarının birçok alanında verimli sonuçların tadını çıkararak harika zaman geçirecekler.

• 2023 yılında finansal fırsatlar bulacak mı? 2023 yılında Balık burçları maddi kaynaklar açısından arayış içinde olacak ve çok iyi fırsatlarla karşılaşacak. Sürekli para girişi olacak. Ancak, harcamalarına ve kaynak yönetimi konusunda çok dikkatli olmalıdırlar. 

• 2023 yılında Balık burcunun uğurlu renkleri neler? 2023 yılında duygusal ve hassas durumlarla uğraşabilirsiniz. Böyle zamanlarda mor ve mavi tonlarını tercih etmeniz harika olacaktır. Ayrıca kahverengi ve koyu mavi gibi renkleri ve beyaz ve şeftali gibi açık tonları da birleştirebilirsiniz. Bu tür renkler hayatınıza barış ve huzur getirecektir. 

• 2023 yılında sağlık açısından hangi aylar şanslı olacak? Eylül ve Ekim aylarında olumlu sonuçlar bekleyebilirsiniz.

• 2023 yılında Balık burcu evlenecek mi? Balık burcunun evlenme olasılığı yüksektir. Hayatınızda biri varsa ya da yakınlarınız sizin için birini arıyorsa 2023'te mutlaka evlilik çanlarını duyacaksınız. Evlilik için yılsonu daha doğru bir zaman dilimi olacaktır.

• 2023 yılında kariyer ve yaşam, bunları nasıl dengelersiniz? 2023'te gideceğiniz kariyer yolunu göz önünde bulundurursak; alçakgönüllü kalmanız çok önemli olacak. Köklerinizi ve bu aşamaya gelmenize yardımcı olan insanları unutmayın. Bu iki şeyi dengelemek için, her bir yöne eşit değer ve saygıyı göstermeniz zorunludur. Disiplinli hale geldiğinizde ve buna odaklandığınızda, her şey yerine oturacaktır. Sorunlarınızı ve endişelerinizi geride bırakın, sizi üzmesine izin vermeyin. Göksel güçlerin arkanızda olduğunu ve sizi tamamen desteklediğini unutmayın. Yılsonuna kadar işler yoluna girecek.

Son Güncelleme: 02.01.2023 13:33
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Dersimli 2023-01-05 16:08:23

Bilimden uzak saçma sapan makaleler