banner62
BİST
7.913,76
ALTIN
1.864,65
DOLAR
28,99
STERLİN
36,39
EURO
31,23

2023 Ekim ayında burçları neler bekliyor?

Astrolog Ezgi Emir 2023 Ekim ayına ilişkin burç yorumlarını yazdı...

Yeni Dersim
Yeni Dersim
25 Eylül 2023 Pazartesi 12:37
2023 Ekim ayında burçları neler bekliyor?

 (Lütfen burcunuzu okurken, öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okuyun. Burcunuzu ve yükselen burcunuzu öğrenmek için; doğum tarihi (gün-ay-yıl), doğum saatiniz ve doğdunuz yerin bilgilerini https://tr.astro-seek.com/ sitesi üzerinden girerek, ücretsiz doğum haritanızı çıkarabilirsiniz. Yapmış olduğum burç analizleri, öncelikle Dersim doğumlu ya da Dersim de yaşayanlar için özel olarak yorumlanmıştır. Daha detaylı analiz için lütfen danışmanlık alınız.)

*2023 YILI GENEL BURÇ YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN https://www.yenidersim.com/dersim-sifa-platformu/2023-yili-burclara-genel-bakis-h1912.html 

2023 EKİM GÖKYÜZÜ GÜNDEMİ:

1. 05 Ekim 2023 saat 03:08 Merkür, Terazi burcuna geçiyor.

2. 09 Ekim 2023 saat 04:10 Venüs, Başak burcuna geçiyor.

3. 11 Ekim 2023 saat 04:09 Plüto, 27°53′ Oğlak burcunda ileri harekete geçiyor. 30 Nisan 2023 saat 20:09 Plüto, 00°21′ Kova burcunda durağan harekete geçmişti.

4. 12 Ekim 2023 saat 07:04 Mars, Akrep burcuna geçiyor.

5. 14 Ekim 2023 saat 20:54:55, 21°07′ Terazi burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor.(Solar Annular)

6. 22 Ekim 2023 saat 09:48 Merkür, Akrep burcuna geçiyor.

7. 23 Ekim 2023 saat 19:20 Güneş, Akrep burcuna geçiyor.

8. 28 Ekim 2023 saat 23:23:49, 05°09′ Akrep burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. (Lunar Partial)

Ekim 2023, diplomatik başarı ayıdır. Bir anlaşmazlığı çözmeniz, daha iyi şartlar müzakere etmeniz veya yakınınızdan biriyle uzlaşmaya varmanız gerektiğini düşünüyorsanız Ekim ayı bu amaçlar için mükemmel bir zamandır. Bu dönemdeki zorluklar ve tehlikeler, şüpheleri ve doğru zamanda karar verememeyi içerebilir. Bu sorun, sorumluluk eksikliğinden veya korkaklıktan değil, net planlama eksikliğinden ve olası sonuçları öngörme yeteneğinden kaynaklanmaktadır. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki, şüpheler artılar ve eksiler arasındaki denge etrafında yoğunlaştığından, her özel durumda, her birey için bu dengenin kişisel niteliklere bağlı olarak değişebileceği unutulmamalıdır. Örneğin Ateş ya da Toprak burcuna mensupsanız şüpheler yüzünden kendinize olan güveniniz kolay kolay sarsılmayabilir.

Ekim ayı, birçok harika gelişme ve şansla geliyor. Bunaltıcı geçen aylardan sonra bir nebze de olsa, ferahlamış hissedeceğiz. Bazılarınız kariyerinde zirvelere ulaşacak veya mali durumunu geliştirecek, bazılarınız ise sevdikleriyle huzurlu, sakin anların tadını çıkarabilecek. Bazılarınızın hafif sağlık sorunları yaşayabilir veya iş yerinde kabul görme konusunda işler sarpa sarabilir ama yine de bu olumsuzluklar ilerlemenize mani olamayacak. 

Ekim ayında değişim rüzgarları eserken, bu değişiklikler bireysel hayatlarımıza da sirayet edecek. Ekim ayında insanlar kaderlerini belirleme şansına sahip olacaklar: iş veya ikamet yeri değişikliği, yeni ortamlar getirecek. Burada önemli olan uyum sağlama beceriniz, istikrarlı gelişim ve büyüme ve stratejik akılla hareket edebilmenizdir. 

Ekim ayının ilk günlerinde yeni zorluklarla yüzleşmek gerekecek, her türlü olaya hazırlıklı olmak gerekiyor. Hayatın sonsuz bir başarı yarışına dönüşmemesi için öncelikleri doğru bir şekilde belirlemek ve inatçı olmak yerine mantıklı davranmak gerekiyor. Çabuk öğrenmeniz ve koşullara göre uyum sağlamanız gerekecek. Bilgili ve deneyimli işinde uzman kişilerin, görüşlerine başvurmayı ve hatta onların tavsiye ve yöntemlerini uygulamanız gerekiyor. Bireysel yaşamınızda da şüpheye düştüğünüzde, ruhu güçlendirmenin bir yolunu bulacak uzman bir kişiden destek almalısınız. Ayrıca bir güzellik uzmanı ve beslenme uzmanını ziyaret etme zamanı da geldi.

Mali açıdan ay ortası zor geçecek ama her burcun kendine göre zorluk derecesi var. Uygun koşullara rağmen su elementinin insanları (Yengeç-Akrep-Balık) tüm birikimlerini boşa çıkarabilir. Ekim 2023'te, anında kazanç vaat eden dolandırıcılarla karşılaşma riski var. Bedava peynirin sadece fare kapanında olduğunu anlamak önemlidir. Terazi'deki Merkür, keskin anların kendiliğinden ortadan kalkması sonucunda yaşamı dengeye getirmeye yardımcı olacaktır. Ekim ayı sonunda yeni projelere başlamak, çalışmaya başlamak veya işinizin gelişimiyle ilgili planları uygulamak için iyi bir zamandır.

1. 05 Ekim 2023 saat 03:08 Merkür, Terazi burcuna geçiyor.  Merkür Terazi burcundayken diplomasi ön plana çıkar. Terazi, Astrolojide Adalet Terazisi tarafından temsil edilir, bu nedenle bu süre zarfında daha objektif olmamız, her duruma adil ve dengeli bir şekilde yaklaşmaya çalışmamız mantıklıdır. Bu geçişi, başkalarının bakış açılarını dikkate almanın ve uzlaşmanın güzelliğini benimsemenin önemi konusunda evrenden gelen nazik bir hatırlatma olarak düşünün. Bu transitin zorluklarından biri, biraz fazla iyi olma eğilimidir. Nezaket, gerçek iletişimin önünde bir engel haline gelebileceğinden, olayları şekerle kaplamayın veya bilgileri saklamayın. Biriyle bağlantı kurmanın birçok yolu olduğunun ve anlaşmanın bunlardan yalnızca biri olduğunun farkına varmamız gerekir. Karşıt inançları saygıyla ve açıklıkla ifade etmek, herhangi bir ortaklığı güçlendirmenin harika bir yoludur.

2. 09 Ekim 2023 saat 04:10 Venüs, Başak burcuna geçiyor. Venüs Başak burcunda iken her zaman önemsediğiniz kişileri daha iyi hale getirmeye, onların sorunlarıyla ilgilenmeye odaklanılır. Bu dönem, özellikle karar verme konusunda duyularınızı keskinleştirecek. Neyin güzel ve değerli, neyin paha biçilmez ve çirkin olduğunu bilme yeteneği çok faydalı olabilir. Partnerinize karşı çok nazik ve kibar olacaksınız dolayısıyla ilişkilerinizde muhtemelen herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Bu dönemde para ve gelir yönetme konusunda genellikle sorumlu, tutumlu ve pratiklik ön plana çıkar. 

3. 11 Ekim 2023 saat 04:09 Plüto, 27°53′ Oğlak burcunda ileri harekete geçiyor. 30 Nisan 2023 saat 20:09 Plüto, 00°21′ Kova burcunda durağan harekete geçmişti. En son 1 Mayıs 2023'te Oğlak burcunda gerilemeye başlayan Plüton, çeşitli burçları etkileyen güçlü bir enerji getiriyor. Plüton normal hareketine dönerken bir değişim ve dönüşüm dönemine işaret eder. Ayın öne çıkan olayı, 28 Ekim'de Plüton'un ileri hareketine denk gelen Boğa burcundaki Ay tutulmasıdır. Bu uyum bize kullanmamız için uygun fırsatlar ve enerjiler getirecek. Astrolojik açıdan bakıldığında bu olay çok önemlidir ve içimizde ince ama güçlü değişimlere neden olacaktır. Bu, hayatımızdaki tepkileri ve çözümleri görmemize vesile olacak. Her zamanki dalgalanmaların aksine, bu Tutulma bizi içimize bakmaya ve içsel arzularımızı dış ihtiyaçlarımızla dengelemeye teşvik edecek.

4. 12 Ekim 2023 saat 07:04 Mars, Akrep burcuna geçiyor. Mars Akrep, duygusal derinlik, yoğunluk ve tutku demektir. Ayrıca hedef ve arzularının peşinden gitme konusunda daha inatçı olma eğilimi verir. Eylemlerde daha konsantre ve disiplinli olma eğiliminde olunup ve karar verirken başkalarından etkilenmek oldukça zordur. Bir şey gerçekten istenildiğinde genellikle tek taraflı ve neredeyse takıntılı davranışlar söz konusudur. Ayrıca bu süre zarfında kesinlikle fiziksel veya zihinsel olarak çok fazla enerji hissedeceksiniz. Hedefinizin ne olduğunu biliyorsanız, her koşulda onun peşinden gitmeye hazırsınız. Kesinlikle motivasyon eksikliğiniz yok. Ancak partnerinize karşı aşırı kıskançlık ve sahiplenici davranışlara dikkat edin. İlerde daha büyük sorunlara yol açabilir.

5. 14 Ekim 2023 saat 20:54:55, 21°07′ Terazi burcunda halkalı Güneş tutulması gerçekleşiyor.(Solar Annular) Ay, Dünya ile Güneş arasına girdiğinde bir güneş tutulması meydana gelir ve böylece Dünya'daki bir izleyici için Güneş'in görüntüsü tamamen veya kısmen engellenir. Halkalı güneş tutulması, Ay'ın görünür çapının Güneş'inkinden küçük olması durumunda meydana gelir, Güneş ışığının çoğunu engeller ve Güneş'in bir halka gibi görünmesine neden olur. Bu sebeple Halkalı tutulmaya genellikle "Ateş Çemberi" denir. Halkalı Tutulmanın izleneceği ülkeler: Brezilya, Kolombiya, Panama, Kosta Rika, Nikaragua, Honduras, Belize, Meksika’nın doğu ucu, Amerika Birleşik Devletinden izlenebilecektir. Ülkemizden izlenemeyecektir. Bir sonraki halkalı tutulma Ekim 2041'de gerçekleşecek. Bu tutulma özellikle Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçları ile, bu burçlarda kişisel gezegenleri 20-25 derece arasında olanları etkileyecek. Bu tutulma ile özellikle hava gruplarının (İkizler,Terazi ve Kova)  hayatlarında pozitif bir değişim rüzgarı esecektir. Burçlara göre etkilerini öğrenmek için yükselen burcunuzu okuyun.

6. 22 Ekim 2023 saat 09:48 Merkür, Akrep burcuna geçiyor. Akrep karanlıkta büyür; sırların ve yalanların, soruların ve cevapların, ölümün ve dönüşümün diyarında. Bu, yüzeyde görünenle asla yetinmeyen son derece meraklı bir zamandır. Akrep, gerçek hazinelerin biraz daha derine inildiğinde bulunduğunu bilir, bu nedenle Merkür Akrep burcunda ilerlerken hepimiz daha fazla soru sormaya ve gizli anlamlar aramaya başlarız. Ama bir türlü memnun olmayabiliriz. Merkür Akrep burcunda ilerlerken sanki Merkür içimizdeki en karanlık yönlere ışık tutuyormuş gibi olur. Korkularımızın, arzularımızın ve başkalarının hayatlarının bizimkini nasıl etkilediğinin daha fazla farkına varırız. Normalde yasak olan konuları tartışabildiğimiz için çok daha samimi şekillerde bağ kurabilir,  bazı bağlarımızı da şüphe yüzünden koparabiliriz. Ayrıca bu dönemde büyük bir zihinsel enerji akışı meydana gelebilir. Gece geç saatlerde bile hiçbir yorgunluk hissetmeden bilgiyi özümseyebilirsiniz. Zihniniz odaklanırsa her şey mümkündür. Hiçbir engel sizi için yeterince büyük olmayacaktır. Aynı zamanda şifa, okültizm veya tıp gibi orijinal konulara olan ilgi artacaktır. Ancak zihninizi kötüye çalıştırmaktan uzak durun; özellikle hırs, kin, nefret ve dedikodudan arınmaya çalışın.  

7. 23 Ekim 2023 saat 19:20 Güneş, Akrep burcuna geçiyor. Güneş Akrep burcuna girdiğinde hayatın gizemleri ortaya çıkar. Bu Su burcu, zodyakın dedektifidir; yüzeyin altını itinayla kazar ve kendimiz, başkaları ve genel olarak dünya hakkındaki gizli sırları ortaya çıkarır. Bu, birbirimizi gerçekle dönüştürebilmemiz için gölgelere ışık tutmak isteyeceğimiz bir zamandır. Mücadeleci ruhunuz nedeniyle düşüncesiz, hatta takıntılı olabilirsiniz. Başkalarıyla uğraşırken dikkatli olun, çünkü önemsediğiniz kişilere zarar verebilirsiniz. Öte yandan dayanıklılığınız ve özgüveniniz sayesinde büyük şeylere ulaşabilirsiniz. Ruh halinizde geçici bir değişiklik hissedebilir ve duygularınızı tersine çevirebilirsiniz. Başkaları sizi insancıl biri olarak algılayabilir ancak birtakım dengeler ve durumlar aleyhinizde değişirse intikam almak isteyebilirsiniz. Ayrıca Dünyamız ile ruhlar alemi arasındaki (hem görünür hem de görünmez) perdenin Akrep mevsiminde incelip, bizden geçmiş olanlarla bağlantı kurma yeteneğimizi artırdığı söylenir. Bu nedenle Güneş Akrep burcundayken özellikle ruhsal ve uhrevi her şeye ilgi artar.

8. 28 Ekim 2023 saat 23:23:49, 05°09′ Akrep burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. (Lunar Partial) Parçalı Ay tutulması Güneş, Dünya ve Ay'ın tam olarak aynı hizada olmadığı durumlarda meydana gelir. Asya'nın en doğusu ve Avustralya’da tutulma devam ederken Ay batacak. Asya, Avrupa Afrika’da tamamı izlenecek. Afrika'nın en batı ucu, Atlas Okyanusu ve Amerika kıtasının doğusunda tutulma devam ederken Ay doğacak. Ülkemizden izlenebilecektir.  Yaklaşık iki senedir devam eden, Boğa- Akrep hattındaki tutulma serisinin sonuncusu olan bu tutulma; çoğu insanın hayatında zorunlu bitişleri getirerek, yeniden bir düzen kurma ve yeni bir yolda yürüme ve hatta yeniden doğuşa sebebiyet verecek olması ile; hayatlarımızda özellikle inat ettiğimiz, faydası olmadığı halde bırakmakta direttiğimiz,  korktuğumuz için harekete geçiremediğimiz tüm alanlar ile yüzleştirerek hesabı kapatacak. Özellikle sabit burçlarda( Aslan-Kova-Boğa-Akrep) 0-5 derece arasında kişisel gezegeni olanlar direk etki alacaktır. Burçlara göre etkilerini öğrenmek için yükselen burcunuzu okuyun. 

2023 EKİM YÜKSELEN KOÇ:

Ekim ayında Koç burçları, sadece işte değil kişisel yaşamda da yaratıcı olacaktır. Bu yeteneğinizin tüm avantajlarından yararlanın ve büyük değişiklikler yapmaktan korkmayın. Özellikle dış görünüşünüzde uzun zamandır planladığınız yenilenmeye başlayın, giyim tarzınızı da artık değiştirin. Ayrıca iş yerinde de özgün fikirleriniz sayesinde ilgi odağı olacaksınız. Açık zihniniz, kalbinizi dinlemenize yardımcı olacak ve sonunda duygularınız netleşecektir. İşleri kendi hissettiğiniz şekilde yapmaya çalışın ve başkalarının istediklerini takip etmeyin.

Koç burcu için, Ekim ayı aşk ayı olacak. İlişkisi olanlar için, bu ilişkiyi yeni bir seviyeye taşımanın tam zamanı. Merkür’ün sayesinde ilişkileri derinlemesine analiz etmeniz ve hayattan gerçekte ne istediğinizi düşünmeniz kolaylaşacaktır. Böylece harekete geçmeniz size iyi gelecektir. Ancak isteklerinizi ve fikirlerinizi başkalarına dayatma eğiliminde olmayın. Doğrudan çatışmanın olamayacağı durumları tercih edip, uzlaşmacı yaklaşmanız lehinize olacaktır.

Önemli Tarihler: 8'inde, güç oyunlarına dikkat edin; karışmayın. 13'ünde, geçmişteki faaliyetler mevcut temettüleri ödeyebilir. Eğer 28'inde bir şeyler satın alırsanız, muhtemelen değerinden fazla ödeme yaparsınız. Bütçeye dikkat.

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulması Etkisi:  7. Evinizde meydana gelen bu Güneş tutulması; karar verme konusunda hızlı olmanızı sağlayacaktır. Ancak diğer taraftan kafanız karışabilir. Bir adım ileri atıp iki adım geri gitmek gibi bir hissiyata düşebilirsiniz. Aynı sebepten dolayı kişisel yaşamınızda sorunlarla karşılaşabileceğiniz bazı olasılıklar var. Huzuru bulmak için aklı başında ve ayakları yere sağlam basan mantıklı tutumlar sergilemeniz gerekiyor.  Ayrıca yeni ortaklıklı işler / var olan işlerde ortak değişimi ve ya evlilik yahut her ikisi de, gündeminizde olacaktır.

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması Etkisi: 2-8 aksında meydana gelen bu Ay tutulması; gelir-gider ve bütçe konularında dikkatli olmanız konusunda sizi uyarıyor. Kaynaklarınızı etkin ve akılcı yönetebilirseniz; borçlarınızı ödeyebilir ve hatta güzel bir yatırım yapabilirsiniz. Birçok koç burcunun, maddi anlamda şansının düzeleceği, umulmadık gelirler elde edeceğine işaret eden bir tutulma. Tüm bunların dışında kaos karşısında, sakin, narin ve şefkatli bir tutum sergilemek zorunda olduğunuzu unutmayın. Bu davranış şekli sizin önünüzü açacak ve ilerlemenize vesile olacaktır. 

2023 EKİM YÜKSELEN BOĞA:

Ekim ayında Boğa burçlarının iletişimi kuvvetleniyor. Yeni arkadaşlıklar ve yeni aşk ilişkileri için harika bir ay olacak. Bu dönemde oldukça karizma ve insanların gözdesi olacaksınız. İletişim sizin güçlü noktanız olacak ve bazı arkadaşlarınızla daha derin bir bağ kuracağınız için empatiyi kesinlikle kaçırmayacaksınız. Ancak temkinli davranın. Çünkü etrafınızda, kişisel hayatınızdaki başarınızı kıskanan ve sizi engellemeye çalışacak birileri olduğunu unutmayın. 

Ekim ayında Boğa burcu nihayet yeniden ayağa kalkacak. Venüs'ün Terazi burcundaki etkisi, özellikle kadınlara büyülü bir çekicilik verecektir. Ve elbette siz de bu güzellik ve bolluğun tadını hakkıyla çıkaracaksınız. Ancak güzellik aynı zamanda haset ve kıskançlık gibi olumsuzlukları da beraberinde getirebilir. Eğer sezginiz sizi herhangi bir tehlikeye karşı uyarıyorsa, bu içgüdüyü takip edin ve bu durumları çözün.

Önemli Tarihler: 10'unda, arkadaşlar ve aile arasında anlaşmazlıklar olabilir. 22'sinde, çok fazla eğlenebilirsiniz ve siz de son derece şanslısınız. 31'inde, beklenmedik bir fırsat önünüze çıkabilir.

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulması Etkisi:   6. Evinizde meydana gelen bu Güneş tutulması; size çok şey sunacak. Ancak bununla birlikte bazı ruh hali değişimleri de olabilir. Bu nedenle bir gerçeği unutmayın; etkiler ne kadar iyi olursa olsun, sizden sakin olmanızı isteyecektir. Sizi sinirlendirebilecek durumlardan uzak durun. Ayrıca, özellikle profesyonel yaşamınızda, iyi işlere ve amellere devam ettiğinizden emin olun. Hizmet verdiğiniz ve aldığınız sektörler, iş yaşamınızda ve çalışma alanınızda değişiklikler gündeme gelecektir.

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması Etkisi: 1-7 aksında meydana gelen bu Ay tutulması; pek de hayırlı haberler getirmeyecek. Başarıya giden yolunuz engellenebilir ve ideal iş sektörünü seçmek oldukça zorlayıcı olabilir. Mevcut alanınızda coşkuyla çalışmaya çalışırken zorluklarla karşılaşacaksınız. İş, çalışma hayatınız veya statünüzdeki değişiklik zorunlu hale gelebilir. Ortaklık, partner ve eş konularında da yollarınızı ayırabilirsiniz.

2023 EKİM YÜKSELEN İKİZLER:

Ekim ayında İkizler, planlama ve önemli kararlara odaklanacak. Hedeflerinizi belirlemenin ve bunları nasıl gerçekleştireceğinizi planlamanın en iyi zamanıdır. Öncelikleriniz konusunda net olacaksınız. Sabır güçlü noktanız olacak ve bu sayede hedeflerinize gerçekten ulaşmanız çocuk oyuncağı olacak. Aynı zamanda kişisel gelişime de açık olacağınız için bu konuyla ilgili kitaplar okumak iyi bir seçim olacaktır. Her ne kadar her konuda net görünseniz ve hiçbir şey sizi rahatsız etmiyor olsa da bu dönemde hafif depresyon halleri de yaşayabilirsiniz, o yüzden dikkatli olun.

Bu sonbahar ayı İkizler burcunun hayatına bir yaratıcılık ve cesaret dalgası getirecek. Uzun zamandır kafanızda olan planları gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, örneğin evin onarımına acele etmek için iyi bir zaman. Ya da yaşadığınız yeri, mahallenizi sevmiyor farklı bir yere taşınmayı istiyorsanız, harekete geçmeniz mümkün.  Ayrıca Uranüs'ün olumsuz etkilerine kapılıp, fazla düşünmeden ve inatla hareket etmeniz de mümkün. Bu sebeple, fikirlerinizi harfi harfine düşünmüş olsanız bile, birinden tavsiye almak her zaman iyi bir fikirdir.

Önemli Tarihler: 2'sinde, başınızın belaya girmemesine dikkat edin; eğer başınız belaya girerse, 3'ünde düzeltebilirsiniz. 28'inde veya 29'unda her konuda aşırıya kaçmamaya dikkat edin.

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulması Etkisi:  5. Evinizde meydana gelen bu Güneş tutulması; olumsuzdan ziyade olumlu olacaktır. Finansal olarak başarılı olacaksınız. Ancak kişisel yaşamınızda sorunlarla karşılaşabileceğiniz ihtimaller de söz konusu. Partnerinizin etrafındaki eylemlerinizi aşırı analiz etmemeli ve 2023 tutulması döneminde işlerinizi gizli tutmamalısınız. Ayrıca sağlığınızı da kontrol etmeye devam edin, çünkü ufak rahatsızlıklarınız gündeme gelebilir.

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması Etkisi: 12-6 aksında meydana gelen bu Ay tutulması; yaratıcı becerilerinizi geliştirecek. Sonuç olarak, profesyonel anlamda zaman size yardımcı olacak ve geleceğinizi şekillendirmeye iterek, hayatınıza yeni bir yön verecek. Bununla birlikte, kendinizi daha azimli ve adanmış olarak görebileceksiniz ve gelişmelerinizden dolayı oldukça takdir kazanacaksınız.

2023 EKİM YÜKSELEN YENGEÇ:

Ekim ayında Yengeç burçları saklandıkları kabuklarından çıkarak, keyifli ruh halleri sayesinde çevresinde ön planda olacak. İletişimsel becerileriniz yüksek olacak. Genellikle yeni insanlarla tanışmaktan kaçınsanız da, bu süre zarfında insanlarla arkadaşlıktan keyif alacaksınız ve herkesle kolayca anlaşabileceksiniz. Bu yeteneğinizi iş görüşmelerinde veya yetkililerle iletişiminizde de kullanabilirsiniz. Olaylara karşı çok hızlı tepkiler vererek, aksiyon alacaksınız. Gerekli tüm argümanlara sahip olmanız, sadece iş arkadaşlarınızın gözlerini kamaştırmayacak, aynı zamanda neredeyse herkesin elinizden ekmek yemesini sağlayacak. Bu dönemde konuşmaları her zaman anlamlı olan aydınlar olacaksınız. Dolayısıyla yeni bağlantılar kurmak sizin için sorun olmayacak ve yurt dışı iş gezileri için aranan kişi olacaksınız. 

Ancak bu dönemde kas problemlerine yatkın olmanız sebebiyle fiziksel egzersiz yaparken çok dikkatli olmanız şart. Sağlık söz konusu olduğunda, baldırlarınızda kramplar yaşayabilirsiniz ve bunu magnezyum ve diğer önemli vitaminleri tüketerek önlemeye çalışmalısınız. Ekim ayı başlarında eklemleriniz oldukça hassas olacak ve kolayca incinebileceksiniz.

Önemli Tarihler: Ayın 9'u, gündüzleri özellikle keyiflidir, ancak akşamları beklenmedik şeyler sizi üzebilir. 20'sinde, arkadaşlarınızla iyi vakit geçirebilirsiniz. Seyahat 24'ünde sizi çağırıyor.

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulması Etkisi:  4. Evinizde meydana gelen bu Güneş tutulması; fiziksel, ruhsal ve zihinsel bakımınıza odaklanmanız konusunda sizi uyarıyor. Önce kendinize odaklanmalı, ilgilenmeli ve bakmalısınız. Sonrasında başkalarına destek vermelisiniz. Kendiniz için çabalamanız gereken bir dönem olacak. Uzun vadede bağımsız olmak için bu gerekli. Ayrıca ev, yuva gayrimenkul ve toprak konuları ön plana çıkabilir, alım-satım, taşınma konuları ile uğraşabilirsiniz.

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması Etkisi: 11-5 aksında meydana gelen bu Ay tutulması;  konfor alanınızı, çocuklarınızı, memnuniyetinizi ve kişisel mülkünüzü (varsa arabanızı) etkileyecek. Bazı Yengeçler bir kopukluk hissi, duygu eksikliği, umutsuzluk ve hayal kırıklığı yaşayabilir, bu yüzden kendilerini etraflarındaki şeylerden izole edebilirler. Ancak diğer yandan sosyal konumunuz aynı kalacaktır.

2023 EKİM YÜKSELEN ASLAN:

Ekim ayında Aslan burçları için sevgi ve iyi ilişkilerle dolu bir ay olacak. İyi bir ruh hali, kahkaha ve harika fikirlerle dolup taşacaksınız. Yakınlığınız ve samimiyetiniz sayesinde başkalarının dikkatini çekeceksiniz. Romantik benliğiniz uyanacak. Kesinlikle ilham eksikliği yaşamayacağınız için partnerinize bir sürpriz hazırlamalısınız. Uzun bir aradan sonra ikiniz de yalnız kalmayı hak ediyorsunuz, ancak sürpriz için doğru anı bulmaya dikkat edin. Kötü seçilmiş bir an tartışmaya yol açabilir. Partneriniz yoksa bu dönemdeki davranışlarınız yön belirleyici olacaktır. Sezgileriniz ve duygularınızla hareket edin. Bu sonbahar ayı aynı zamanda ruhsal algınızı da uyandıracak. Bu nedenle, yeni bilgiler edinin veya hayatın birçok alanında size yardımcı olacak meditasyon tekniklerini de öğrenebileceğiniz tematik bir seminere katılın. Örneğin iş başında eğitim veya yabancı dil kursu için kullanabileceğiniz kendi kendine eğitim için mükemmel bir zaman olacaktır. Arkadaşlık havasında değilseniz kişisel gelişim kitapları okumak harika bir seçenek olabilir.

Önemli Tarihler: 20'sinde, iletişim sizin için güçlü. 21'inde, başkalarının sizi manipüle etmesine izin vermeyin. 24'ünde, geçmiş işlerden para size gelebilir.

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulması Etkisi:  3. Evinizde meydana gelen bu Güneş tutulması;  iletişimlerinizde yüksek verim getirecek. Çevrenizdeki insanlara değer vereceksiniz ve bazı insanlar hakkındaki yanlış varsayımlarınızın farkına varıp, ilişkilerinizi ve yanlış anlaşılmalarınızı düzelteceksiniz. Çiftler, aralarında yanlış anlaşılmalar olabileceğinden bazı aksi sonuçlarla karşılaşabilirler. Aşırı düşünmek hayatınızda sizi alışılmadık bir şekilde rahatsız edeceğinden, ruh hali değişimleri hayatınızı da etkileyebilir. Aynı şey sağlığınızı ve refahınızı da etkileyebilir. Bu nedenle herhangi bir hastalık belirtisine dikkat edin.

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması Etkisi: 10-4 aksında meydana gelen bu Ay tutulması; her konuya farklı bir bakış açısı ve yaklaşım sergilemeniz konusunda sizi uyarıyor. Bu tutumu sergilediğiniz takdirde, bu özellikten önemli ölçüde yararlanacak ve hayatınızın hemen hemen her alanında iyi performans gösterebileceksiniz. Kadersel bitişler yaşamanız olası ve bırakmanız gereken artık size hizmet etmeyen tüm duygulardan arınmanız da zorunlu. Hayatınızda yeni bir dönem başlayacak ve bu yeni sahnede kimlere ne alanda rol vereceğinize dikkat edin.

2023 EKİM YÜKSELEN BAŞAK:

Ekim ayında Başaklar yalnızlığın ve huzurun özlemini duyacaktır. Bu ay esas olarak kendinize odaklanacaksınız. Kapatılması gereken birçok çözülmemiş sorunuz var ve bu dönem bunun için mükemmel olacak. Ayrıca alternatif yönlere de eğilimli olacaksınız, bu nedenle ters yöne gitmekten ve yeni şeyler öğreneceğiniz bir seminere katılmaktan korkmayın. Doğayla uyum sizin için çok önemli olacak o yüzden evde kalmayın. Bu ay aynı zamanda doğayla temas kurmak, bahçecilik yapmak veya mantar ve bitki toplamak için de ideal bir zamandır. Dışarıda yalnız geçireceğiniz zaman, iç dengenizi bulmanıza yardımcı olabilir. Dinlenme ve doğada vakit geçirme sayesinde hem zihinsel hem de fiziksel sağlığınıza kavuşacaksınız.

Başkalarının fikirlerine fazla önem vermemek ve kendi başlarının çaresine bakmak Başak burcunun doğasında vardır. Ekim ayında da durum farklı olmayacak. Ne yazık ki arkadaşlarınız bunu ilgisizlik belirtisi olarak algılayabilir ve sizinle daha az iletişim kurabilir. Kalplerinde ne olduğunu duymaya çalışın. Yardımınıza ne kadar ihtiyaç duyduklarına şaşırabilirsiniz.

Önemli Tarihler: 2'sinde, tek başınıza bir şeyler yaparak sevgilinizle yanlış anlaşılmayı önleyin. 3'ünde, yaratıcılık sizindir. 28'inde ve 29'unda sözlerinize dikkat edin çünkü bir miktar öfke ortaya çıkarabilir.

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulması Etkisi:  2. Evinizde meydana gelen bu Güneş tutulması;  hem olumlu, hem de olumsuz gelişmeleri yaşamınıza getirecektir. Çalışmıyorsanız, işe girebilirsiniz. Gelir-gider dengenizde değişimler yaşayacağınız kariyer değişiklikleri gündeme gelebilir. Çalışma alanınızda bazı sorunlar yaşamanız da muhtemeldir. Aynı durum mali durumlarınıza da yansıyacaktır. Üstelik bu olay aileniz ve ilişkilerinize de yansıyabilir. Küçük şeyler ve gereksiz tartışmalar yüzünden asabınızın bozulma olasılığınız yüksektir. Bu nedenle, yanlış bir davranıştan dolayı çok kızgın olsanız bile ses tonunuza dikkat edip, bu tarz gerilimlere düşmemeye özen gösterin. 

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması Etkisi: 9-3 aksında meydana gelen bu Ay tutulması; karlı ve faydalı olacaktır. Farkındalığınızı artıracak ve gereksinimleriniz hakkındaki bilginizi geliştirecektir. İhtiyaçlarınızı doğru zamanda öncelikler listesine koyacaksınız ve bunun sonucunda hayatınız daha yönetilebilir hale gelecektir, bu da refahınızı yükseltecektir.

2023 EKİM YÜKSELEN TERAZİ:

Ekim ayı Terazi'ye barış getirecek. Bu ay daha içe dönük olacaksınız. Önceliklerinizi belirlemeye kendinizi kaptıracaksınız. Kendinizi gerçekleştirmek için mükemmel bir ay olacak ve yapılacak en iyi şey, kendinize zaman ayırmak ve biraz yalnız zamanın tadını çıkarmaktır. İç dengenizi bulacaksınız. Düşüncelerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor ve bunun için de mahremiyete ihtiyacınız var. Doğada kalmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak ve zihinsel sağlığınız üzerinde mükemmel bir etki yaratacaktır. Sanatsal ruh da içinizde uyanacak, dolayısıyla bu dönem doğada resim yapmak, müzik aleti çalmak, dans etmek gibi aktivitelere doğrudan teşvik edileceksiniz. Temiz havada iyi bir egzersiz yapmanın da faydasını göreceksiniz ancak üşütmemeye dikkat edin. Ayrıca fiziksel sağlığınıza, özellikle böbreklerinize ve mesanenize dikkat etmelisiniz. İyi giyinin ve dışarıda çok uzun süre kalmaktan kaçının. Vücut bağışıklığınıza dikkat edin.

Önemli Tarihler: 10'unda, arkadaşlarınız size karşı dürüst olmayabilir. 22'sinde, bir rüya size olumlu bir para fikri getirecek. 31'inde beklenmedik bir fırsat karşınızda.

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulması Etkisi:  1. Evinizde meydana gelen bu Güneş tutulması;  Gerçek benliğiniz, sizi yalnız bırakıyormuş gibi hissettirip, çaresiz kaldığınızı düşünmenize yol açabilir. Ama unutmayın ki çare ‘‘SİZ’siniz’’. Kendinize güvenin ve merak etmeyin, hoş ve olumlu senaryonun olması muhtemel. Finansal olarak motive olacak ve büyümenize yardımcı olacak uygun fırsatlar yakalayacaksınız. Cazibeniz işte başarılı olmanıza yardımcı olacak ve üstlerinizin gözünde kendinize dair etkili ve olumlu bir imaj yaratacaksınız. Ancak çocuklar ve genç yaştaki insanlar için sağlık açısından bazı olumsuzluklar yaşanabilir.

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması Etkisi: 8-2 aksında meydana gelen bu Ay tutulması;  duygusal bir etki yaratabilir. Yaptığınız her şey ile empatik bir bağ kuracak ve belirli bir yöne doğru hareket etmek isteyeceksiniz. Dolayısıyla çalışmak ve gerçekçi olmak, hayatta kalabilmeniz için şart olup, mantıklı olmanız tavsiye edilir. Ayrıca miras, nafaka ve mahkeme konularında netleşmeler yaşamanız da olası.

2023 EKİM YÜKSELEN AKREP:

Ekim ayında Akrepler empati dolu olacak ve inanılmaz iletişim becerilerine sahip olacak. Arkadaşlarınızın sorunlarını anlamak sizin gücünüz olacak, böylece çevrenizdeki insanlar desteğinizi hissedecek ve ihtiyaç duyduklarında sizden yardım isteyeceklerdir. Ayrıca oldukça sakin ve dengeli bir insan izlenimi vereceksiniz, bu da hem iş hayatınızda hem de özel hayatınızda size yardımcı olacaktır. Bu süre zarfında kendinizi stresli hissetmeyeceksiniz, bu nedenle yolunuza çıkacak herhangi bir zorluğu kabul etmekten korkmanıza gerek yok. Yeni dilleri öğrenerek ve pratik yaparak muhteşem iletişim becerilerinizden yararlanabilirsiniz çünkü artık bunları öğrenmek sizin için çok kolay olacaktır.

İşyerinde öne çıkacaksınız. İstediğiniz her şeyi elde edebileceksiniz. Güneş size ihtiyacınız olan gücü verecek ve daha önce mümkün olduğunu düşünmediğiniz şeyleri başarmanızı mümkün kılacaktır.

Ayrıca bu ay Akrep burcu enerjik ve sağlıklı olacak. Muhtemelen kendinizi hayat dolu ve her zamankinden daha canlı hissedeceksiniz. Ancak üreme organlarında veya prostat gibi sorunu olanlar dikkat etmeli. 

Önemli Tarihler: 2'sinde, bir arkadaşınızdan önemli bir iletişim alabilirsiniz. Ayın 20'sinde bir şeyler göründüğü gibi değil, aldanmayın. 21'inde, başkalarının sizi manipüle etmesine izin vermeyin.

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulması Etkisi:  12. Evinizde meydana gelen bu Güneş tutulması;  oldukça olumlu geçecek. Hem profesyonel hem de kişisel olarak karar verme becerileriniz gelişecek. İçgüdüleriniz en zor durumlarda bile sizi destekleyecek. Finansal açıdan da başarılı olacaksınız. Bazı borç verme ve geri alamama sorunları yaşayanlar bundan kurtulacak veya rahatlayacaklar. Çevrenizdeki her şeye ve olaylara baktığınızda kendiniz ve aileniz için düşünceli ve sağlam kararlar vereceksiniz.

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması Etkisi: 7-1 aksında meydana gelen bu Ay tutulması;  Bu dönemde hayatınız bir düzen ve dengeye gelecektir. Ayrıca hayatınızın birçok yönünü daha iyi anlayabileceksiniz. Tüm bu konular, yaşamınızda yapıcı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olacaktır.

2023 EKİM YÜKSELEN YAY:

Ekim ayında Yaylar evlerinde yeni düzen yaratma ve geliştirme konusunda büyük bir ihtiyaç hissedecekler. Yaşadığınız ve zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz ortam bu ay sizin için çok önemli olacak. Yani ister tek başınıza, ister ailenizle birlikte yaşıyor olun, kendinizi memnun etmeli ve bu alanda hayallerinizi gerçekleştirmelisiniz. Her zaman geri dönmek isteyeceğiniz rahat bir ev yaratmanıza yardımcı olacak ayrıntılara dikkat ediyorsunuz. Bu aynı zamanda dolabınızdaki değişiklikler için de ideal bir zamandır, bu yüzden kendinize bir gün ayırın ve alışverişe çıkın. Yay burçları çoğu zaman uyum arzusundan bunalır. Bu ay ise kendinizi tamamen dengeli hissedeceksiniz ve huzur duygusunu başkalarına aktarabileceksiniz ve bu nedenle muhtemelen meslektaşlarınızdan veya arkadaşlarınızdan oluşan bir ekipte çok popüler olacaksınız. Ancak bir ilişkiden tatmin olmuyorsanız, onu yeniden kurmak için radikal adımlar da atabilirsiniz. Venüs ekim ayında size alışılmadık bir güzellik hissi verecek. Sadece gelişmekle kalmayacak, aynı zamanda harika bir zevke sahip olacaksınız. Bu nedenle çevrenizi değiştirmek, evinizi veya bahçenizi dekore etmek için ideal bir zamandır.

Önemli Tarihler: 18'inde işler yolunda gidiyor. 22'sinde, kariyerinizi ilerletmeye ilişkin fikirler sizindir. 28'inde, çok fazla şey söyleme eğilimine dikkat edin.Güzel haberler size kalsın.

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulması Etkisi:   11. Evinizde meydana gelen bu Güneş tutulması;  hayallerinizin gerçekleşmesi ve maddi olarak refaha ermeniz açısından sizin lehinize olacaktır. Sağlık durumunuzda düzelecek ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken konu; kendinize aşırı güven duymanız sebebiyle fevri hareketlerde bulunmamak. Bu tavır, işyerindeki imajınıza zarar verebilir, yakınlarınız ve ailenizle olan bağlarınızı bozabilir. Dikkatli ve ölçülü olmanızda fayda var.

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması Etkisi: 6-12 aksında meydana gelen bu Ay tutulması;  özellikle günlük rutinlerinizde, hizmet aldığınız ve hizmet verdiğiniz konularda değişimlerin olabileceğini göstermekte. Sağlık konularında da gelişmeler yaşayacaksınız. Ayrıca etrafınızdaki insanlarla köprüler kurmaktan keyif alacaksınız. Dahası, ilişkilerinizi iyileştirmeniz sayesinde, arkadaşlığın ve takım çalışmasının değerini görüp,  takdir kazanacaksınız. 

2023 EKİM YÜKSELEN OĞLAK:

Ekim ayının gelmesiyle birlikte Oğlak burcu dış dünyadan kopmaya başlayacak. Doğada, tercihen bol miktarda temiz havanın olduğu su kenarında bir yerde olduğunuzda kendinizi tatmin olmuş hissedeceksiniz. Düşüncelerinizi toparlayacak, iç huzuru ve uyumu arayacaksınız. Bunu başarmak için yapabileceğiniz en iyi şey meditasyon ve yogadır. Bu dönemde kendinizi hayvanlara çok bağlı hissedeceksiniz. Evcil hayvanınızla mümkün olduğunca fazla zaman geçirmeye çalışın veya bazı arkadaşlarınızın evcil hayvanına bakın. O anların size çok enerji vereceğini, çok eğleneceğinizi göreceksiniz. Ekim ayında Oğlak burcu yalnızlığı ve derin düşünceleri tercih edecektir. Sık sık hayatın anlamı üzerine düşünecek ve başkalarıyla olan ilişkilerinizi analiz edeceksiniz. Bu, yeni insanlarla tanışma arzusuna yol açabilir. Aralarında doğru partneri veya arkadaşı bulmayı umacaksınız. Çok fazla şey beklemeyin ve karşılaştığınız herkese körü körüne güvenmeyin. Bu ay ebeveynlerinize ve kardeşlerinize daha fazla zaman ayırmaya çalışın. Son zamanlarda onlara hak ettikleri ilgiyi göstermediniz, bu yüzden onlara ilginiz takdir edilecektir.

Önemli Tarihler: 10'unda, sözlerinizde çok eleştirel olmamaya dikkat edin. 22'sinde, arkadaşlarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. 24'ünde, arkadaşlarınızın sizinle iyi vakit geçirme isteklerine karşılık verin. Eğlenmek sizin de hakkınız.

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulması Etkisi:  10. Evinizde meydana gelen bu Güneş tutulması;  sizin kurduğunuz istikrarı bozmak için geliyor. Bu tutulma sırasında gelişen olaylarla birlikte işler sarsılabilir ve sizi hiç beklemediğiniz bir anda taviz vermeye ve değişiklikler yapmaya zorlayabilir. Ayrıca hayatınızın diğer alanları hakkında etraflıca düşünmeniz için zaman verecektir. Dünyanız değişirken, bu etkin baskıyı anlamak ve hem profesyonel hem de kişisel olarak tüm gerekli şeyler üzerinde çalışmak için harika bir zaman olacak. ‘Nereden biliyorsun hayatının altının, üstünden daha iyi olmadığını…’ –Şems-i Tebrizi.

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması Etkisi: 5-11 aksında meydana gelen bu Ay tutulması; Oğlak burçları için olumlu olacak çünkü kariyerinizde başarı ve ilerleme için yeni fırsatlar olacak. Maaş artışı almanıza izin verilecek ve terfi etmenin getirdiği ekstra sorumlulukları üstleneceksiniz. Gelir artışı ile hayallerinize ulaşmış olacaksınız.

2023 EKİM YÜKSELEN KOVA:

Ekim ayında Kova burcu iş yerinde dikkatli olmalıdır. Çünkü patron ya da üstleriniz sizi baskılamaya ve en ufak yanlışınız için de takipte olacağını bilmeniz gerekiyor. Bu ay işler genel anlamda oldukça verimsiz olabilir. Çok iletişimsel ve eğlenceli olduğunuz için meslektaşlarınızla ilişkileriniz harika olacak. Bütün ekip seni iyi tanıyacak. Öte yandan üstleriniz de bunu fark edebilir ve bunu daha çok özensizlik olarak değerlendirebilirler. Bu nedenle sizi kimin izlediğinin her zaman farkında olmalısınız. Bu yüzden kimseye şans vermeyin ve her şeyi mizahla karşılasanız bile, işinizde hala mükemmel olduğunuzu onlara gösterin.

Ayrıca düşünce tarzlarındaki değişikliklere açık olacaksınız. Bu zaman diliminde günlük meditasyon için kendinize biraz zaman ayırmanız ve kendi içinizin derinliklerine inmeniz iyi bir fikirdir. Bu, vücudunuzla bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir ve onu dinlemeye başlayacaksınız. 

Ekim ayı sonlarında migren, diş ağrısı ve genel üst vücut ağrısına yatkın olacaksınız. Vücudunuzu dinleyin ve bu sağlık sorunlarını önlemek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Önemli Tarihler: 7'sinde, çalışma alanınızı iyileştirme fikri size ait. Ayın 22'si, sevgilinizle bir şeyler yapmak için harika bir gün olabilir. 31'inde, parayla ilgili bir sezgi edinip, harekete geçin.

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulması Etkisi:  9. Evinizde meydana gelen bu Güneş tutulması;  Sizi olduğunuzdan daha diplomatik yapacak ve çoğu zaman aklı başında kalmanızı sağlayacak. Bununla birlikte sabırlı ve sakin olacaksınız. Mali açıdan başarılı olacaksınız ve kariyer, meslek açısından da güzel fırsatlar önünüzde olacak. İlişkiniz için iyi bir zaman olmayabilir. Bu nedenle ilişkinizi berbat etmemeyi ve partnerinize iyi davranmayı unutmayın.

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması Etkisi: 4-10 aksında meydana gelen bu Ay tutulması; hayatınızda sarsılmaz çabalar göstermeye teşvik edecek. Yüksek mücadele gücünüz ile geleceğinizi şekillendirecek kararlar alabilirsiniz. Bu, kişisel yaşamınızın önemli bir parçası haline gelecek ve saygın kariyerlerinizde ve işlerinizde size yardımcı olacaktır.

2023 EKİM YÜKSELEN BALIK:

Ekim ayında Balık burcu çok fazla yükü omuzlarına yükleyecek ve üstesinden gelirken fazlasıyla zorlanacak. Aynı zamanda kendinizden çok fazla şey bekleyeceksiniz, bu da durumu daha da kötüleştirecek ve umutsuzluk hissetmeye başlayacaksınız. Durun ve bu kadar acele etmenize gerek olmadığını, birçok şeyi aynı anda yapmanın verimli olmadığını anlayın. Önceliklerinizi yeniden değerlendirip tam olarak neye odaklanmak istediğinize karar verin ve gerisini erteleyin. Bu ay yeterince dinlenmek önemli; aksi takdirde migreniniz olabilir. Bu ay oldukça zorlu geçecek. Mars'ın etkisi hedeflerinizi takip edememenizi artıracaktır. Çoğu zaman kendinizi umutsuz hissedeceksiniz ve bu muhtemelen öfkeye dönüşecek ve bunu birinden çıkarmanız da ilişkilerinizde gerileme sebebiyet verecek. Ne olduğunu anlamadan çevrenizdeki birçok insana acı çektirebilirsiniz. Bunun yerine koşu yapmayı veya yoğun egzersiz yapmayı deneyin. Ayrıca kişisel gelişiminize biraz zaman ayırmanız harika olacaktır.

Önemli Tarihler: 2'sinde duyduğunuz her şeye inanmayın. 21'inde, arkadaşlarla yapılan sohbetler aydınlatıcı olacak. 24'ünde, seyahat sizi çağırıyor ve oldukça eğlenceli olabilir.

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulması Etkisi: 8. Evinizde meydana gelen bu Güneş tutulması;   kaybettiğiniz veya eksik olduğunuz her şeyi onarmak için harika bir zaman olacak. Partnerinizle iyi konuştuğunuzdan ve olayları sakin bir şekilde tartıştığınızdan emin olun. Profesyonel olarak başarılı olmanızı sağlayacaktır. Ancak işlerin yürümesi için yapmanız gereken çok çalışmaktır.  

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması Etkisi: 3-9 aksında meydana gelen bu Ay tutulması;  karışık sonuçlar getirecek. Hayatın inişleri ve çıkışları olsa da her zaman hoş sonuçları da olacaktır. Bu nedenle endişelenmemenizde fayda var çünkü acı veren durumlar hızla geçecek ve tutulma sonrasında her şey normale dönecektir. Mahkeme konularınız var ise bu alanda da netleşmeler ve sonuçlar içinizi ferahlatacaktır. 

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.