banner62
BİST
8.039,18
ALTIN
1.681,16
DOLAR
27,15
STERLİN
33,26
EURO
29,01

2022 Temmuz Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Astrolog Ezgi Emir yazdı: 2022 Temmuz Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Yeni Dersim
Yeni Dersim
30 Haziran 2022 Perşembe 22:28
2022 Temmuz Ayında Burçları Neler Bekliyor?

(Lütfen burcunuzu okurken, öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okuyun. Burcunuzu ve yükselen burcunuzu öğrenmek için; doğum tarihi (gün-ay-yıl), doğum saatiniz ve doğdunuz yerin bilgilerini https://tr.astro-seek.com/ sitesi üzerinden girerek, ücretsiz doğum haritanızı çıkarabilirsiniz. Yapmış olduğum burç analizleri, öncelikle Dersim doğumlu ya da Dersim de yaşayanlar için özel olarak yorumlanmıştır. Daha detaylı analiz için lütfen danışmanlık alınız.)

2022 TEMMUZ GÖKYÜZÜ GÜNDEM:

1. 05 Temmuz 2022 saat 09:14 Mars, Boğa burcuna geçiyor.

2. 05 Temmuz 2022 saat 09:25 Merkür, Yengeç burcuna geçecek.

3. 06 Temmuz 2022 saat 04:28 Güneş Sirius sabit yıldızı ile kavuşumda olacak. 

(07 Temmuz 2022 saat 05:38 e dek bu kavuşum sürecek. Tam kavuşum 06 Temmuz 2022 saat 06:34 – 06:59’ a dek.)

4. 13 Temmuz 2022 saat 21:37 21°21′ Oğlak burcunda Dolunay.

5. 18 Temmuz 2022 saat 04:33 Venüs, Yengeç burcuna geçiyor.

6. 19 Temmuz 2022 saat 15:35 Merkür Aslan burcuna geçecek.

7. 22 Temmuz 2022 saat 23:07 Güneş, Aslan burcuna geçiyor.

8. 27 Temmuz 2022 saat 23:38, Jüpiter, 08°42′ Koç burcunda durağan harekete geçiyor. (25 Kasım 2022 saat 02:03, Jüpiter, 28°48′ Balık burcunda ileri harekete geçiyor.)

9. 28 Temmuz 2022 saat 20:5405°38′ Aslan burcunda Yeniay.

30 Mayıs 2022 de İkizler Burcunda gerçekleşen Yeniay Etkisi ile Haziran ayına başlıyoruz. Algılarımızın artarken, iletişimimiz de yavaş yavaş kuvvetlenecektir. Haziran ayı, bizler için; Mayıs ayında yaşadığımız ay tutulmasının etkilerini ve bahar yorgunluğunu tamamen üzerimizden atabileceğimiz bir ay olacak. 

29 Haziran’da Yengeç Burcunda gerçekleşen Yeniay etkisi ile Temmuz ayına başlıyoruz. 6 Temmuz ve civarına dek sürecek olan bu şifalı etkiler, psikolojik ve fiziksel birçok negatiften arınmayı barındıran şifalı etkilerle, ruhumuzu yeni bir yıllık kader döngüsüne hazırlayacaktır. Sonlanmalar ve yeni başlangıçlar; bu her formda olabilir; Fiziksel olarak bu dünyada yok oluş ve başka bir dünyada var oluş da dahil.

5 Temmuz Mars Boğa burcuna geçerken, aynı gün Merkür de Yengeç burcuna geçecek. Kendimizi pasifize olmuş ya da kabuğuna çekilen bir ruhaniyette hissedecek olabiliriz. Problemlere ve sorunlara karşı içten içe söylenip, harekete geçerek çözüm üretecek gücü bulamayacak olabiliriz. Alınganlığımız had safhada olurken, bir o kadar da tembelliğe düşebiliriz. Aile, yuva, ev kavramları ön plana çıkarken; aile meselelerine çözüm getirmek de isteyebilirsiniz. 

6 Temmuz 2022 de Güneş Sirius kavuşumu gerçekleşecek; astrolojik olarak bir yıllık kaderin yazıldığı Sirius günlerine Sothis veya Sodep günü denir;Sirius – Güneş kavuşumları, inandığımız dinde dua etmek, ritüeller, meditasyon, şifa, tedavi, en önemli niyet ve dilek ritüelleri, bunlar için çok önemli günlerdir. Tam kavuşum anı 06 Temmuz 2022 saat 06:34 – 06:59’ a dek olan süredir. Bu sürede dua ve ritüellerinizi yapabilirsiniz.

Dersim doğumlu yada Dersim’ de yaşayan insanlar için; Bir yıllık Sirius döngüsü, (06 Temmuz 2023’e dek) kadersel ve karmik arınmalar yaşacağımız bir sürü bitişler ve yeni başlangıçlara gebe olacaktır. Kendimizi net olarak ortaya koyamama, iletişimde karmaşa ve gizli düşmanlıklar ana dokusu olacak. Yine sağlık problemleri ve toplu ölümler söz konusu. Yaşananlar karmik olacak ve ilahi destek çok fazla söz konusu değil. Duygusal olarak da özellikle maddi manevi değerler açısından zorlanacağımız bir yıl olacak. Sistemli ilerleyen, sabırlı davranan, haddini bilen, saygılı ve esnek olmayı başaran insanlar kazanacaktır. Egosu şişkin insanlar için çok fazla zorlayıcı ve ders barındıran bir yıl olacaktır.

13 Temmuz’ da Oğlak burcunda bir Dolunay gerçekleşecek.Kendimizi geliştirecek fırsatlarla karşılaşacağız. Belki de kendimizi olgunlaştırmak zorunda kalacağımız bitişler sayesinde, bizi biz yapan tüm özelliklerimizin farkına varacağız. Kendimize olan inancımızın yüksek olsa da, maddi manevi değerler konusunda çok fazla çaba sarf edeceğiz. Ekonomik olarak da, herkesi zorlayacak bir zaman dilimi. Yine doğal afetler ve depremler gündemde olacaktır. Eğlence ve konfor alanımızda daralmalar, kısıtlanmalar yaşanacaktır.

18 Temmuz’da Venüs Yengeç burcun geçecek. Böylelikle daha anaç, vesvesese ve dedikodudan uzak, merhamete odaklı bir zaman dilimi yaşayacağız. Karmik sevgi ve para ilişkileri gündeme gelirken; Venüs mars arasında oluşacak fırsat açısı ile de; bu tarz problemleri çözmek için fırsatlar yakalayacağız.

19 Temmuz 2022’de Merkür Aslan burcuna geçecek. Burada dikkat edilmesi gereken şey abartılı davranış ve sözlerden uzak durmaktır.  Zaten Merkür Aslan transitinde ilahi destek ve şifa bizlerle olacaktır.  Özellikle 11 Mayıs’tan beri devam eden problemlerin ve süreçlerin çözüme ulaştığını göreceksiniz.

22 Temmuz 2022’de Güneş Aslan burcuna geçecek. Eğlence, sağlık ve enerjisel olarak da kendimizi aktif ve canlı hissedeceğiz.  

27 Temmuz’ da Jüpiter Koç burcunda gerilemeye başlayacak. Bu hareket 25 Kasım’a dek sürecek ve Jüpiter Balık burcunun 28 derecesinde son bulacak. Temmuz’un sonunda başlayacak bu gerileme hareketi Mayıs- Temmuz 2022 arası yaşadığımız tüm olayların, attığımız tüm adımların sağlamasını yaptırtacak.

28 Temmuz’da ise Aslan burcunda bir Yeni Ay oluşacak.Mantıklı hareket etmek zor olsa da; yine de içsel olarak doğru adımlar atabileceğiz. Bu Yeniay ayrıca günlük rutinlerimiz ve bütüncül sağlık konularında, yeni başlangıçları ve düzenlemeleri ön plana çıkacaktır.

TEMMUZ 2022 KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Sevgili Koç bu ay sizden, yaptığınız her şeyde ve her zaman kendi değerinizi bilerek; değerlerinize ve inançlarınıza sadık kalmanızı istiyor. Adım atarken daima kalbinizi ve sezgilerinizi dinleyin.Bu ay konfor alanınızdan çıkarak, tutkularınızın peşinden gitmeye başladığınızı göreceksiniz. Daima hayattaki en yüksek potansiyelinize ulaşmanızı sağlayacak aktivitelerle meşgul olarak; Sizi hayatta bir sonraki seviyeye taşıyacak işlere odaklanın. Bu ay eşinizle veya partnerinizle aranız çok iyi olacakve aşk hayatınız harika geçecek. Hep istediğiniz mutluluğa, neşeye ve huzura kavuşabileceksiniz. Çocuklarınızla ilgili konularda güzel gelişmeler sizi sevindirecek.Aile meselelerinizde de kalıcı çözümler, ferahlamanıza vesile olacak. Kariyeriniz doğru yolda ilerleyecek. Size iyi kazanç sağlayacak işlere yatırım yapacak, mali durumunuzda gelişmelerden memnun olacaksınız.  Sağlık konusunda ise; dengeli beslenme ve yeterli miktarda sıvı alımına dikkat ederseniz; sorun yaşamazsınız.

TEMMUZ 2022 BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Sevgili Boğa,bu ay sizden; hayatta neyi başarmak istediğinizi bilmenizi ve sahip olduğunuz tüm kaynaklarla; onların peşinden gitmenizi istiyor. Yeteneklerinizin farkına varıp, onları iyi kullanırsanız; büyük başarı ve bolluk elde edersiniz. Bu ay sağlığınız mükemmel olacak. Ürüme organlarınız ile alakalı test ve kontrolleri sakın aksatmayın. Sağlığınız kontrol altında olduğu için endişelenmenize gerek kalmayacak. Evlilik hayatınızın zorlukları olacaktır, ancak sonrasında karşılaştığınız bu sorunların üstesinden gelebileceğiniz ve çözüm bulabileceğiniz şeyler olduğunu anlayacaksınız. Partnerinize veya eşinize maddi ve duygusal destek vermeniz gereken bir ay olacak. Bekar Boğalar, sosyal ortamlarda aşkı bulacaklar. Ayrıca, kariyerinizde güzel bir ilerleme ile finans konularında rahat edeceksiniz. Çalışma ortamından biraz uzaklaşmak ve ailenizle birlikte tatil için seyahat etmek de size çok iyi gelecek.

TEMMUZ 2022 İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler,  bu ay sizden; hayatınızda size sunulan fırsatları iyi değerlendirmenizi istiyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışmaktan vazgeçmeyin. Karşılaştığınız zorluklar ne olursa olsun daima hayatınızı iyileştirmeye odaklanın.Başkalarının size inanmasını beklemeden önce sizin kendinize inanmanız önemlidir. Hayatınızı doğru yöne yönlendirmek için tüm güce sahipsiniz. Ayrıca bu ay, eşiniz ve çocuklarınızla harika bir ilişkiniz olacağı için aile meseleleri mükemmel olacak. Sevdiklerinizle böyle istikrarlı bir ilişki sürdürmek için hayatınızda dengeyi sağladığınızdan emin olmanız gerekir. Sağlık konularında ise bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz; ancak karşılaştığınız bu problemlerin sizi alt etmesine izin vermeyin. İyi bir tedavi ve istikrar ile her şey yoluna girecektir. İşyerinde terfi almanız ya da kendi işinizde kazancınızın artması ile mali durumunuz düzelecek.Borçlarınız varsa kapatmaya çalışın. Gelir artışınızı israf etmeden değerlendirmeniz çok önemli.

TEMMUZ 2022 YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Sevgili Yengeç, hayatını dolu dolu yaşamalısın. Size, yapamayacağınızı söyleyen insanları dinlemeyin. Kendinize ve yeteneklerinize inanmaya ve hayatınızdan bir şeyler yapmak için kendinize güven duymanın öneminin vurgulandığı bir ay. Unutmayın, azimle ve çok çalışarak başaramayacağınız hiçbir şey yok. İkili özel ilişkilerinizde problemler bu ay fazla olabilir. Oturup sahip olduğunuz sorunlar hakkında iletişim kurmanız gerekiyor. Mali durumunuza dikkat etmelisiniz çünkü bu ay sizler için sıkıntılı geçecek.  Çok fazla harcama yapmayın. Kariyer konusunda ise yüzünüz gülecek. Beklediğiniz işler yoluna girecek ya da terfinizi alabilirsiniz. Aynı zamanda iş amaçlı çok seyahat edeceğinizi de gösteriyor. Bu şekilde, kariyerinizi geliştirmenize yardımcı olacak insanlarla bağlantılar kuracaksınız. Size ihtiyaç duyduklarında sevdiklerinizin yanında olduğunuzdan her zaman emin olun. Yapacağınızyardım ve iyilikler konusunda da bencil olmayın. Sağlık konusunda ise; hem kendinizin, hem de varsa çocuklarınızın bağışıklık sistemine dikkat etmeniz gerekiyor.

TEMMUZ 2022 ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Sevgili Aslan,yaratıcı yeteneklerinizi keşfetmeniz için önemli bir ay. Hayatınızdan yeni bir şeyler yapmak için gerekli yeteneklere sahipsiniz. Elinizdeki kaynaklarla kendinize parlak bir gelecek yaratmak sizin elinizde. Bu ay hayatınızda harika şeylerin ortaya çıkacağını ve emeğinizin meyvelerinin tadını çıkaracağınızı ortaya koyuyor. Yürüttüğünüz proje, iş ve hatta varsa öğrencilik konularında çabalarınızın karşılığını alıp, başarıya ulaşmanız; hem sizi gururlandıracak, hem de otorite/patron/öğretmenleriniz tarafından bolca takdir edilecek. Kendi işinin patronu olan aslanlar, bu ay iyi para kazanacaklar. Kara geçeceksiniz. Pandemi ekonomiyi alt üst etse de, ayakta kalmak için çok çalıştınız. Sıkı çalışmanız ve bağlılığınızla gurur duymalısınız.Ancak özel ilişkilerinizde özellikle eşiniz ve ya partnerinizle pek fazla anlaşamayacaksınız, bu yüzden aşk ve sevgi hayatınızda bazı sorunlar çıkabilir. Çocuklarınız varsa, onların başarıları ile bu ay yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık açısından genel anlamda iyi bir ay geçirecek, fiziksel olarak da kendiniz enerjik hissedeceksiniz. Çocuk isteyen aslan kadınları var ise;  Temmuz ayının hamile kalmak için en iyi ay olduğunu söyleyebilirim. 

TEMMUZ 2022 BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Sevgili Başak, bu ayhayatı bir saniye bile hafife almayın. Hayatında harika bir şey yapmanın vakti geldi. Bunun içinde kendinize bir öncelik sıralaması yaparak hayatınızı aciliyet ve önem listesi üzerinden düzene koymaya başlamalısınız. Sizin için en önemli olan şeylere odaklanın ve onlara konsantre olun. Bu ay hayatınızda, tüm yönleri iyileştirmenize yardımcı olacak yeni bir yaşam perspektifi geliştirdiğinizi göreceksiniz.Dostlarınızla ve çevrenizle olan bağınız yeniden şekillenecek. Fiziksel sağlığınızın bu ay mükemmel olacağına göre, ruhsal ve zihinsel sağlığınıza daha fazla odaklanmanız gerekiyor. Finans açısından da bu ay evin yükü size kalabilir. Geçtiğimiz aydan gelir artışı ile birikim yapabildiyseniz; bu durumun üstesinden geleceksinizdir.

TEMMUZ 2022 TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Sevgili Terazi, bu ay sizden,dürüst bir hayat yaşamanızı istiyor. Sevdiklerinize ve etkileşimde bulunduğunuz insanlara karşı dürüst olun. Bu sayede sağlıklı bir aile ve aşk hayatınız olacaktır.Bu ay, insanlarla kişisel ve profesyonel ilişkilerinizi geliştirmeniz bekleniyor.Daha iyi olmak ve yaptığınız her şeyde gelişmek için artık hayatınızda bir şeyler yapmalısınız. Yapıcı eleştirileri dikkate alarak, her gün kendinizi daha da geliştirmeye bakın. Bu ay kariyer gelişiminize daha fazla odaklanacaksınız. Asıl önemli olan, hayatınızda büyük başarılar elde etmek istiyorsanız; kararlı ve kendinize sadık kalmanız gerektiğinin farkına varmanız. Hiçbir şey veya hiç kimse, kendinizden şüphe duymanıza sebep olmasın. Buna müsaade etmeyin.Aşk konularınız bu ay iyi, sevdiğinizle aranızda fiziksel bir uzaklık oluşabilir. Bu da aranızdaki iletişimi koparabilir dikkat etmenizde fayda var. Maddi açıdan sıkıştığınızda, eşinizin desteği ile ayağa kalkabilirsiniz. Sağlık konularında ise beslenmenize ve uyku düzeninize dikkat ettiğiniz sürece sorun yaşamazsınız.

TEMMUZ 2022 AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrep, bu ayın hayatınıza bereket getireceğine ve bazı hayallerinizi gerçekleştireceğinize işaret ediyor. Tüm hedeflerinize ve özlemlerinize ulaşmak için çalışmaktan ve gayret etmekten vazgeçmeyin. Ayın ilk haftalarında evlilik veya flört hayatınız tutku ve romantizmle dolu olacak. Hayatınızdaki varlıkları için eşinizi veya partnerinizi takdir edebileceksiniz. Çocuklarınız var ise; zorluklar yaşayabilirsiniz, ancak ay sonuna kadar problemleri tekrar yoluna koyabileceksiniz.Bekarlar, aşk ilişkileri kurmak için doğru fırsatları bulacaklardır. Bu sene eğer eğitim aldıysanız, bu eğitim alanları ve konularından, bu ay büyük faydalar elde edeceksiniz. Sağlık konusunda dengeli bir diyet yapmalı ve yeterli sıvı alımına dikkat etmelisiniz. Kronik hastalıklara yakalanmanıza neden olabilecek zehirli içecek ve yiyeceklerden uzak durun. Ayrıca dişlerinize ve kemiklerinize de dikkat edin. Finans konularında ise; istikrarsız ilerleyen süreç sizi yormuş olsa da, ay sonuna doğru bütçenizi toparlamayı başaracaksınız.

TEMMUZ 2022 YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Sevgili Yay,kendinizin en iyi versiyonu olmanızı sağlayacak yeni olasılıklar ve fırsatlarla karşılaşacaksınız. Tüm hedeflerinize planladığınız gibi pes etmeden ulaşmak için istikrarla çok çalışmaya devam etmeniz gerekiyor. Sürece güvenin ve işlerin yakında daha iyi olacağını bilin. Evren, her şeyin kontrol altında olduğuna, güvenmenizi istiyor. Geçmişte yolunda gitmeyen şeyleri unutun ve kendiniz için harika bir gelecek inşa etmeye odaklanın. İş yaşamında bu ay; kendi işinin patronu olan yay burçları işlerinden büyük kazançlar elde edecekler.Gelir kaynaklarınızda daha önceden yaratmış olduğunuz alternatifler sayesinde; para akışınız devam edecek. Büyük kazançlar sağlayacak işlere yatırım yapacaksınız. Tutkularınızın peşinden gidin ve yaptığınız her şeyde mutluluğa ulaşmak için çalışıp, çabalayın.Çalışan iseniz; kariyeriniz söz konusu olduğunda agresif olun ve hayatınıza başarı ve bolluk getirecek şeylerin peşinden gidin.Aşk ve sevgi konularında bu ay gündeminiz epey bir yoğun olacak. Partneriniz yada eşinizle aranızdaki ilişki gayet iyi gidecek. Bekar olan yayların ise; karşısına iyi fırsatlar gezilerde ve sosyal, kalabalık ortamlarda çıkacak. Eğitiminize daha fazla konsantre olmanız için ihtiyacınız olan desteği alacaksınız. Sağlık açısından ise, bazı küçük hastalıklar (mevsimsel soğuk algınlıkları, yorgunluk) dışında iyi olacaksınız.

TEMMUZ 2022 OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Sevgili Oğlak, hayatta karşılaştığınız tüm zorluklarda güçlü olun. Bu ay bu zorlukların çoğuyla karşılaşacaksınız ama bunlar pes etmenize neden olmamalı. Bu ay, sizi hayatta ne istediğiniz konusunda ciddi olmaya ve tereddüt etmeden peşinden gitmeye çağırıyor.Bu ay çok seyahat edeceksiniz. İşleriniz ve projeleriniz başarılı olacak ve yeterince para biriktirebileceksiniz. İş konularınızın stresi zihinsel sağlığınızı bozabilir, ancak bir terapistle konuşarak halledebilirsiniz.Destek ve rehberlik için her zaman ailenize güvenin. Kişisel hayatınızda bazı zorluklardan geçeceksiniz, ancak sevdikleriniz size rehberlik etmek için orada olacaklar. Her şey düzelene kadar her adımınızda sizinle birlikte yürüyecekler.Hayatınızda sizi önemseyen ve seven insanlara karşı adaletli ve sevgi dolu olun.  Aile hayatınız söz konusu olduğunda, çocuğunuz veya çocuklarınızla harika bir ilişkiye sahip olmak için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Aşk ve sevgi konusunda bekarsanız; bu ay insanların ilgisini üzerinize çekeceksiniz. İleride ilişkiye dönüşecek tanışmalar yaşayacaksınız. Evli olanlar için ise; eşinizin veya partnerinizin kıymetini bilin ve bunu ona gösterin. Bu ay sağlık konusunda alerjiniz olan şeyleri öğrenmeye başladığınızı göreceksiniz.Alerjenleri tespit etmek kolay olmayabilir, ancak doktorunuzun yardımıyla bu durumu çözebileceksiniz. Yeterince dinlenmeyi deihmal etmeyin. 

TEMMUZ 2022 KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Sevgili Kova, bu ay hayatınızın bazı yönlerinde mutluluk ve harika başarılar dönemi öngörüyor. Bağlılık ve güvenle, işlerin lehinize çalışmasını sağlayabilirsiniz. Olumlu tavsiyeleri dinleyin ve olabileceğinizin en iyisi olmaya çalışın.Hayattaki olumlu şeylere odaklanın ve her zaman iyimser kalın.Akrabalarınız ilişkinize karşı olduğu için siz ve eşiniz bu ay zor zamanlar geçireceksiniz. Tüm müdahalelerden kaçınmak için aile üyelerinizle, sahip olmak istediğiniz ilişki türünü tanımlayacak sağlıklı sınırlar oluşturmanız gerekiyor.Belirlenen sınırlar ile aşk veya evlilik hayatınıza müdahale etmeye vakitleri olmayacak. Siz ve eşiniz birbirinize dikkat etmeli ve birbirinize sevgi ile kenetlenmelisiniz. Çocuklarınız veya çocuğunuz bu ay eğitimlerinde başarılı olacak. Ayrıca işyerinde de biraz ilerleme kaydedeceksiniz. Üstleriniz harika liderlik becerilerinizden etkilenecek. Bu ay ailenizin sağlığına odaklanmanız gerekecek. Sağlığınızla ilgili herhangi bir sorun yaşamayacaksınız ancak sevdiklerinizin veya çocuklarınızın sağlık durumları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Çoğunlukla küçük hastalıklardan muzdarip olacaklar, ancak yine de dikkatli olmalısınız. 

TEMMUZ2022 BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili Balık, hayatta önemli bir şey elde etmek için güçlü, kararlı ve istikrarlı olmanız gerektiğini ortaya koyuyor. Her zaman işlerin lehinize yürümesi için çalışın. Geldiğiniz mesafeyi her zaman şükür  ve takdir edin. Başarılarınızı kutlayın ve zayıf yönleriniz üzerinde çalışın.Hem kişisel hem de profesyonel olarak insanlarla harika ilişkiler kuracaksınız. Bu ayın size daha önce hiç olmadığı kadar neşe getireceğini söylüyor. Gurur duyacağınız bir hayat yaşayabileceksiniz. Aşk konusunda bu ay hiç ummadığınız bir yerde aşkı bulabileceğinizi gösteriyor. Konfor alanınızdan çıkmanız ve ortaya çıkıp insanlarla kaynaşmanız gerekiyor. Kapalı kapılar ardında saklanırken biriyle tanışmanız mümkün değil. Evli olanlar için aile hayatınız bu ay mükemmel olacak. Çocuklarınızla iyi bir ilişki kurabileceksiniz. Ayrıca ailenizdeki büyüklerle harika bir ilişkiniz olacak. Ailenize olan bu bağlılığınız nedeniyle;bereketiniz artacak.Sağlık konuları bu ay mükemmel, ancak alkol alımına dikkat etmelisiniz.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.